Japon knotweed kesim (500g)

Japon knotweed kesim (500g)

PFC05
Stokta yok
₺730,23
rating Okumak 3 incelemeler
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 3

Japon knotweed (Polygonum cuspidatum) bağışıklık sistemini uyarır ve düzenler. Bitki ayrıca iltihap önleyici özelliklere sahiptir.

 

Japon knotweed

Lat. Polygonum cuspidatum

Çince adı: Hu Zhang

 

Japon knotweed (Polygonum cuspidatum) bağışıklık sistemini uyarır ve düzenler. Bitki ayrıca iltihap önleyici özelliklere sahiptir. Polygonum cuspidatum'un aktif maddeleri kan-beyin bariyerini geçer ve merkezi sinir sistemini etkiler ve burada Borrelia bakterisine karşı etki gösterirler. Bitki, beyni özellikle enflamatuar hasardan, mikrobiyal endotoksinlerden ve bakteriyel enfeksiyonlardan korur. Japon knotweed, nöroborelyoz tedavisinde diğerleri arasında kullanılır.

 

 

Erik Çiçeği Markası ®

 

Plum Flower® markalı ürünler, Mayway Corp tarafından üretilen yüksek kaliteli bitkilerdir. Mayway, 1969'dan beri geleneksel Çin tıbbının ithalatı ve dağıtımını yapan bir aile şirketidir. Şirketin iyi üretim uygulamaları sertifikası (GMP) vardır ve ürünleri kükürt içermez. bitkilerin kalitesini etkileyen dioksit. Yüksek saflıktaki ürünler kalite kontrol ve laboratuar testlerine tabi tutulur. Plum Flower® markası Stephen Buhner tarafından önerilen markalardan biridir.

 

Malzemeler: Polygonum cuspidatum kökü (köksap) kesimi

 

Net ağırlık: 500 g

Depolama: Küçük çocukların ulaşamayacağı, kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

 

 

Yeni
Perfect for tinctures
rating 10
2022-01-06
Raluca
My Japanese Knotweed is now becoming a tincture.
rating 10
2021-08-03
Beata
Super jakość :)
rating 10
2020-12-09
Karl

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.