Japon Knotweed %10 Resveratrol,500mg, 500 kapsül için Standartlaştırılmış

25-O7XD-B2WH

New product

Japon knotweed bağışıklık sistemini uyarır ve modüle eder ve anti-inflamatuar özelliklere sahiptir. Bitki, mikro dolaşımı uyaran zengin bir resveratrol kaynağıdır.

More details

This product is no longer in stock

rating Okumak 15 yorumlar
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 15

TRY480

Volume discounts

Quantity Discount You Save
3 3% Up to TRY43
5 5% Up to TRY120
10 10% Up to TRY480

More info

Japon knotweed

Lat. poligonum cuspidatum

Çince adı: Hu Zhang

 

 

Japon knotweed bağışıklık sistemini uyarır ve modüle eder ve anti-inflamatuar özelliklere sahiptir. Bitki, mikro dolaşımı uyaran zengin bir resveratrol kaynağıdır. Resveratrolün yanı sıra tüm bitki, Lyme hastalığı spiroketine karşı antibakteriyel ve antienflamatuar özelliklere sahip birçok aktif madde içerir. Bu özellikler Japon knotweed'i Lyme hastalığı ve koenfeksiyonlarının tedavisi için en iyi bitkilerden biri yapar. Polygonum cuspidatum'da bulunan maddeler kan-beyin bariyerini geçebilir ve merkezi sinir sistemini etkiler ve beyni postinflamatuar hasardan, mikrobiyal endotoksinlerden ve bakteriyel enfeksiyonlardan korur. Ayrıca Japon knotweed, özellikle eklemlerde, beyinde, gözlerde, kalpte ve ciltte kan dolaşımını kolaylaştırır. Bu özellik, spiroketleri öldüren maddeler tarafından ulaşılması zor olan yerlere kan akışını kolaylaştırdığından, bitkiyi Lyme hastalığının tedavisi için özellikle faydalı kılar. İlaçlar ve şifalı bitkilerle birlikte çalışarak onların Borrelia spiroketlerine ulaşmalarını kolaylaştırır.

 

 

Lymeherbs

Besin takviyesi


İçindekiler: Japon knotweed (Polygonum cuspidatum) rizom özütü, %10 resveratrol'e standartlaştırılmış, kapsül: hipromelloz.

Önerilen günlük porsiyon içeriği (1 kapsül): Japon knotweed (Polygonum cuspidatum) köksap özü, %10 resveratrol'e standartlaştırılmış - 500 mg

Önerilen günlük alım miktarı: günde bir kapsül alın.

Not: Önerilen önerilen alım miktarı geneldir ve Stephen Buhner'ın protokolüne göre DEĞİLDİR. Stephen Buhner'e göre önerilen alım miktarı, genellikle ürün etiketinde yazılı önerilen alım miktarından çok daha yüksektir. Stephen Buhner'e göre önerilen alım miktarını öğrenmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.

Net ağırlık: 500 kapsül

Depolama: Oda sıcaklığında, küçük çocukların erişemeyeceği kuru bir yerde saklayın.

 

Dikkat: Gün içinde tüketilmesi önerilen porsiyonları aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine (yerine koyma) olarak kullanılamaz. Ürün hamile ve emzikli kadınlar için önerilmez.

 

İncelemeler

İncelemeleri filtrele
(15)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sıfırla

rating
rating
All good
rating
All good
rating
Great service
Great products, fast shipping and took a week to the US. Good product selection and large sizes I can’t find elsewhere
rating
Very good
rating
rating
rating
rating
rating
bartonella
Polecam
rating
Lela Eremita, Kamniška ulica 5, 2000 Maribor, SI
Super!
rating
Good!
rating
rating
rating
La Renouée du japon Standartized à 10% de Resvéra
Bonjour, rnrnJe recommande vivement les produits de "Lymeherbs". La livraison était très rapide vers la France, et l'emballage des produits était parfait. Cordialement, Thierry Gschwind