Japon knotweed tozu (Nuherbs Co.) (453.5g) View larger

Japon knotweed tozu (Nuherbs Co.) (453.5g)

NUHP03

New product

Japon knotweed (Polygonum cuspidatum) bağışıklık sistemini uyarır ve düzenler. Bitki ayrıca iltihap önleyici özelliklere sahiptir. Polygonum cuspidatum'un aktif maddeleri kan-beyin bariyerini geçer ve merkezi sinir sistemini etkiler ve burada Borrelia bakterisine karşı etki gösterir.

More details

rating Okumak 2 yorumlar
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 2

TRY304

Volume discounts

Quantity Discount You Save
3 3% Up to TRY27
5 5% Up to TRY76
10 10% Up to TRY304

More info

Japon knotweed

Lat. Polygonum cuspidatum

Çince adı: Hu Zhang

 

Japon knotweed (Polygonum cuspidatum) bağışıklık sistemini uyarır ve düzenler. Bitki ayrıca iltihap önleyici özelliklere sahiptir. Polygonum cuspidatum'un aktif maddeleri kan-beyin bariyerini geçer ve merkezi sinir sistemini etkiler ve burada Borrelia bakterisine karşı etki gösterir. Bitki, beyni özellikle enflamatuar hasardan, mikrobiyal endotoksinlerden ve bakteriyel enfeksiyonlardan korur. Japon knotweed, nöroborelyoz tedavisinde diğerleri arasında kullanılır.

Nuherbs Co.

Nuherbs Co., Çin bitkisel formülleri, toplu otlar, Çin Tıbbı malzemeleri ve diğer özel ürünler için laboratuarda test edilmiş yüksek kaliteli önde gelen bir Amerikan ithalatçısıdır. Nuherbs Co., Amerika pazarındaki en tanınmış Çin otları tedarikçisidir. Şirket 1979 yılından beri faaliyet göstermektedir.

İçindekiler: Polygonum cuspidatum kökü (rizom), toz

Net ağırlık: 453,5 g

Depolama: Küçük çocukların ulaşamayacağı, kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

İncelemeler

rating
rating