Banderol Nutramedix 60 ml Nutramedix - 1 View larger

Banderol Nutramedix 60 ml

CWD35-60

New product

Banderol Mikrobiyal Savunma, Otoba sp. - Güney Amerika'ya özgü bir ağaç. Banderol, anti-inflamatuar özelliklere ve geniş bir antimikrobiyal, antiviral, antiparazitik etki yelpazesine sahiptir.

Daha

TRY968

Daha

Banderol Mikrobiyal Savunma

Banderol Mikrobiyal Savunma, Otoba sp. - Güney Amerika'ya özgü bir ağaç. Banderol, anti-inflamatuar özelliklere ve geniş bir antimikrobiyal, antiviral, antiparazitik etki yelpazesine sahiptir. Banderol, Borelia burgdorferi'ye ve Borrelia bakterilerinin etkili kistleri ve biyofilmini içeren diğer Borrelia çeşitlerine karşı etkilidir. Ayrıca Bartonella, Babesia, Chlamydia, Mykoplasma, Rickettsia (Coxiella ve Erlichia dahil) veya Cytomegalovirus gibi Lyme hastalığı koenfeksiyonlarına karşı da etkilidir. Candida mantarına karşı da etkilidir. Ekvador'daki Guayaquil Üniversitesi'nde Nutramedix'in Banderol Mikrobiyal Savunması üzerine yapılan bir çalışmada, ürünün güçlü anti-inflamatuar özelliklere sahip olduğu ve inflamasyonu% 84,4 oranında azalttığı gösterilmiştir. Banderol Mikrobiyal Savunma, Cowden'in Destek Programında kullanılır ve Cowden Protokolündeki diğer ürünlerle birlikte kullanılmalıdır.

Nutramedix®

Nutramedix, 1993 yılından beri ABD pazarında faaliyet gösteren bir Amerikan şirketidir. Nutramedix, yüksek kaliteli, biyoaktif bitki özleri üretmektedir. Patentli ekstraksiyon yöntemi sayesinde, ürünler yüksek potens ve geniş aktivite yelpazesi ile karakterize edilir.

İçindekiler: Banderol kabuğu ekstresi (Otoba sp.), Maden suyu, etanol (20-24)%.

Kullanım Şekli: 120ml suya 1-30 damla dökün ve karışımı içmeden önce bir dakika bekleyin. Günde iki kez (yemekten 30 dakika önce) bir damla ile başlayın ve dozu günde iki kez 30 damlaya yavaşça artırın. Kullanmadan önce çalkala.

Net ağırlık: 60 ml

Depolama: Küçük çocukların ulaşamayacağı kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

İncelemeler

Bir inceleme bırakmak için buraya tıklayın

rating 10
Chris
It is ok
rating 10
Good evening
Good evening
I can say that the products bought from your company arrived to me in optimal time.
I can\'t comment on the quality, until I use them for at least 1/2 month.
With high respect
Chris