Enula Nutramedix 30 ml Nutramedix - 1 View larger

Enula Nutramedix 30 ml

CWD03-30

New product

Enula Microbial Defense, üç bitkiden elde edilen özlerin benzersiz bir karışımıdır: Elecampane, Jalapa ve Blood Wiss.   Enula, anti-inflamatuar özelliklerin yanı sıra geniş bir antimikrobiyal, antiviral, antiviral, antibakteriyel etki yelpazesine sahiptir.

Daha

TRY631

Daha

Enula
 Enula Microbial Defense, Elecampane (Inula helenium) ve Jalapa (Ipomoea jalapa) olmak üzere iki bitkinin özlerinden oluşan özel bir karışımdır.

Nutramedix ®
Nutramedix, 1993 yılından beri ABD pazarında faaliyet gösteren bir Amerikan diyet takviyesi üreticisidir. Patentli ekstraksiyon yöntemine dayalı yüksek kaliteli biyoaktif bitki özleri üretir. Nutramedix ürünleri, yüksek etki gücü ve geniş faaliyet yelpazesi ile karakterizedir.

Diyet takviyesi


Malzemeler:   Umman'ın harika özü, Jalapa özü, maden suyu, etanol (20-24)%.

Önerilen günlük alım miktarı:   30 damla 120 ml'ye kadar su ekleyin, bir dakika bekleyin ve yiyin. Günde 2 kez 1 damla ile başlayın (yemekten 30 dakika önce) ve yavaş yavaş bir porsiyonu artırın. Kullanmadan önce çalkala.

Net ağırlık:   30 ml

Depolama:   Küçük çocukların erişemeyeceği kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

Dikkat:   Önerilen günlük porsiyonu aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine kullanılamaz. Hamile ve emziren kadınlar için tavsiye edilmez.

İncelemeler

Bir inceleme bırakmak için buraya tıklayın