• -25%
Maydanoz Nutramedix 30 ml
Maydanoz Nutramedix 30 ml
Maydanoz Nutramedix 30 ml
Maydanoz Nutramedix 30 ml
Maydanoz Nutramedix 30 ml
Maydanoz Nutramedix 30 ml

Maydanoz Nutramedix 30 ml

CWD11-30
₺497,48 ₺663,30 -25%

Maydanoz Detoks, maydanoz yapraklarının (Lat. Petroselinum crispum) bir özüdür.   Maydanoz Detoksu, vücudu toksinlerden ve biyotoksinlerden arındırır, karaciğeri, böbrekleri, lenfatik sistemi ve hücreler arası boşlukları detoksifiye eder.

 

Maydanoz Detoksu
Maydanoz Detoks, maydanoz yapraklarının (Lat. Petroselinum crispum) bir özüdür.   Maydanoz Detoksu, vücudu toksinlerden ve biyotoksinlerden arındırır, karaciğeri, böbrekleri, lenfatik sistemi ve hücreler arası boşlukları detoksifiye eder. Maydanoz Detoksu ayrıca kanı arındırır ve Herx reaksiyonunu azaltır.   Ek olarak kalsiyum, demir, tiamin, riboflavin, karoten, A vitamini ve C vitamini eksikliklerini tamamlar. Maydanoz Detoksu   Cowden Destek Programına dahildir ve Cowden Protokolündeki diğer ürünlerle birlikte kullanılmalıdır.Diyet takviyesiNutramedix ®
Nutramedix, 1993 yılından beri ABD pazarında faaliyet gösteren bir Amerikan diyet takviyesi üreticisidir. Patentli ekstraksiyon yöntemine dayalı yüksek kaliteli biyoaktif bitki özleri üretmektedir. Nutramedix ürünleri, yüksek etki gücü ve geniş faaliyet yelpazesi ile karakterizedir.

Malzemeler:   Maydanoz yaprağı ekstresi (Petroselinum crispum), maden suyu, etanol (20-24)%.

Kullanım:   120ml suya 10 damla (0.5ml) dökün ve içmeden önce bir dakika bekleyin.   Gerekirse gün içinde birkaç kez alınabilir.   Kullanmadan önce şişeyi sallayın.   Herx reaksiyonu yaşarsanız 1-2 saat boyunca ortalama her 10 dakikada bir 10 damla Maydanoz Detoksu alın.

Net ağırlık:   30 ml

Depolama:   Küçük çocukların erişemeyeceği kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

Dikkat:   Önerilen günlük porsiyonu aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine kullanılamaz. Hamile ve emziren kadınlar için tavsiye edilmez.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.