Samento Nutramedix 60 ml

Samento Nutramedix 60 ml

CWD33-60
₺1.869,30
rating Okumak 4 incelemeler
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 4

Samento Mikrobiyal Savunma etkili bir immünomodülatördür. Geniş bir antibakteriyel, antifungal, antiviral ve antiparaziter özellik yelpazesine sahiptir. Samento, Borelia burgdorferi ve diğer Borrelia türlerinin yanı sıra diğer kene kaynaklı enfeksiyonlara karşı da etkilidir.

 

Samento Mikrobiyal SavunmaSamento Mikrobiyal Savunma etkili bir immünomodülatördür. Geniş bir antibakteriyel, antifungal, antiviral ve antiparaziter özellik yelpazesine sahiptir. Samento, Borelia burgdorferi ve diğer Borrelia türlerinin yanı sıra diğer kene kaynaklı enfeksiyonlara karşı da etkilidir. Samento otoimmün bozuklukların tedavisinde kullanılabilir. Samento Mikrobiyal Savunma Cowden Destek Programına dahildir ve Cowden Protokolündeki diğer ürünlerle birlikte kullanılmalıdır.Diyet takviyesi


Nutramedix®
Nutramedix, 1993 yılından bu yana ABD pazarında faaliyet gösteren Amerikalı bir besin takviyesi üreticisidir. Patentli ekstraksiyon yöntemine dayalı olarak yüksek kaliteli biyoaktif bitki özleri üretir. Nutramedix'in ürünleri yüksek potansiyele ve geniş aktivite yelpazesine sahiptir.


İçindekiler: Uncaria tomentosa kabuğu ekstresi (TAO Free Uncaria tomentosa), maden suyu, etanol (%20-24).

Kullanımı: 120ml suya 1-30 damla dökün ve içmeden önce bir dakika bekleyin. Günde 2 defa 1 damla ile başlayın (yemekten 30 dakika önce) ve yavaş yavaş alımı artırın. Kullanmadan önce şişeyi çalkalayın.

Net ağırlık: 6 0 ml

Depolamak: Oda sıcaklığında, kuru ve küçük çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.

Dikkat: Önerilen günlük porsiyonu aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine kullanılamaz. Hamile ve emziren kadınlara önerilmez.

Yeni
İncelemeleri filtrele
(4)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sıfırla

ENVIO PERFECTO EN PLAZO
rating 10
2023-10-23
TODO PERFECTO
Llegó el envio perfecto. Ahora voy a hacer el protocolo Cowden a ver si mejoro.
Perfect
rating 10
2023-08-20
Dana
Satisfied
Chris
rating 10
2022-03-03
Chris
It is ok
Good evening
rating 10
2022-01-30
Chris
Good evening
I can say that the products bought from your company arrived to me in optimal time.
I can\'t comment on the quality, until I use them for at least 1/2 month.
With high respect
Chris

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.