Sızdırmazlık maddesi Nutramedix 30 ml
Sızdırmazlık maddesi Nutramedix 30 ml
Sızdırmazlık maddesi Nutramedix 30 ml
Sızdırmazlık maddesi Nutramedix 30 ml
Sızdırmazlık maddesi Nutramedix 30 ml
Sızdırmazlık maddesi Nutramedix 30 ml

Sızdırmazlık maddesi Nutramedix 30 ml

CWD07-30
₺991,60
rating Okumak 2 incelemeler
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 2

Sealantro Metal Detox, Chlorella, Chondracanthus chamissoi ve kişniş yaprakları olmak üzere üç bitkinin özlerinin benzersiz bir karışımıdır.   Sealantro Metal Detox, ağır metaller, çeşitli biyotoksinler ve diğer birçok toksik maddeden vücudun detoksifikasyonunu destekler.

 

Sealantro Metal DetoksSealantro Metal Detox, Chlorella, Chondracanthus chamissoi ve kişniş yaprakları olmak üzere üç bitkinin özlerinin benzersiz bir karışımıdır.   Sealantro Metal Detox, ağır metaller, çeşitli biyotoksinler ve diğer birçok toksik maddeden vücudun detoksifikasyonunu destekler.   Özellikle kurşun, nikel, arsenik, alüminyum, cıva, kalay, çubuk, titanyum, kadmiyum, radyum, gümüş ve indiyum gibi maddelerin uzaklaştırılmasında etkilidir.   Sealantro Metal Detoks   Cowden Destek Programına dahildir ve Cowden Protokolündeki diğer ürünlerle birlikte kullanılmalıdır.Diyet takviyesi


Nutramedix ®
Nutramedix, 1993 yılından beri ABD pazarında faaliyet gösteren bir Amerikan diyet takviyesi üreticisidir. Patentli ekstraksiyon yöntemine dayalı yüksek kaliteli biyoaktif bitki özleri üretmektedir. Nutramedix ürünleri, yüksek etki gücü ve geniş faaliyet yelpazesi ile karakterizedir.


Malzemeler:   Klorella özü, Chondracanthus güderi özü, Kişniş yaprağı özü, Maden suyu, etanol (20-24)%.

Kullanım:   120 ml suya 40 damla dökün ve içmeden önce bir dakika bekleyin.   Gerekirse günde birkaç kez alınabilir.   Kullanmadan önce şişeyi sallayın.

Net ağırlık:   30 ml

Depolama:   Küçük çocukların erişemeyeceği kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

Dikkat:   Önerilen günlük porsiyonu aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine kullanılamaz. Hamile ve emziren kadınlar için tavsiye edilmez.

Yeni
Excellent produit
rating 10
2023-04-14
Lisa
Excellent produit pour éliminer tous déchets toxiques liés à la destruction de borelias ou candidas. 2 à 3 pipettes tous les soirs. Réveil léger !
Great
rating 10
2022-03-07
aleksandra_ku
Great and fast shipping

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.