Stevia Nutramedix 30 ml

Stevia Nutramedix 30 ml

CWD09-30
₺367,35

Stevia, Stevia rebaudiana'nın bir özüdür. Stevia şeker ikamesi olarak kullanılır. Kan şekerini yükseltmez veya yağ biriktirme sürecine katılmaz.

 

Stevia Tatlı Ot

Stevia, Stevia rebaudiana'nın bir özüdür. Stevia şeker ikamesi olarak kullanılır. Kan şekerini yükseltmez veya yağ biriktirme sürecine katılmaz. Stevia özütü ayrıca Borella ve biyofilm karşı antimikrobiyal aktiviteye ve geniş bir antifungal ve antioksidan aktivite spektrumuna sahiptir. Stevia Tatlı Ot, Cowden Destek Programına dahildir ve Cowden Protokolündeki diğer ürünlerle birlikte kullanılmalıdır.

Diyet takviyesi

Nutramedix ®

Nutramedix, 1993 yılından beri ABD pazarında faaliyet gösteren bir Amerikan diyet takviyesi üreticisidir. Patentli ekstraksiyon yöntemine dayalı yüksek kaliteli biyoaktif bitki özleri üretir. Nutramedix ürünleri, yüksek etki gücü ve geniş faaliyet yelpazesi ile karakterizedir.

İçindekiler: Stevia rebaudiana yaprağı ekstresi, maden suyu, etanol (20-24)%.

Kullanım Şekli: Yiyecek veya içeceğe 3 veya daha fazla damla ekleyin. Mikrobiyal enfeksiyon durumunda günde iki kez 30 damla kullanın. Kullanmadan önce şişeyi sallayın.

Net ağırlık: 30 ml

Depolama: Küçük çocukların ulaşamayacağı kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

Dikkat: Önerilen günlük porsiyonu aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine kullanılamaz. Hamile ve emziren kadınlar için tavsiye edilmez.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.