Adrenal Destek NutraMedix 30ml
Adrenal Destek NutraMedix 30ml
Adrenal Destek NutraMedix 30ml
Adrenal Destek NutraMedix 30ml
Adrenal Destek NutraMedix 30ml
Adrenal Destek NutraMedix 30ml

Adrenal Destek NutraMedix 30ml

CWD12-30
₺742,50
rating İncelemeyi okuyun
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 1

Adrenal Destek, Astragalus, Rhodiola, Ginseng ve Schisandra'dan elde edilen bir ekstrakttır.

 

Adrenal DestekAdrenal Destek, Astragalus, Rhodiola, Ginseng ve Schisandra'dan elde edilen bir ekstrakttır. Bu karışım, adrenal destek için dört adaptojenik bitki içerir. Daha iyi emilim için biyolojik olarak yüksek oranda kullanılabilir sıvı. Nutramedix'in benzersiz geliştirme süreci, daha güçlü, geniş spektrumlu bir konsantrasyon için bitkinin tamamını optimize eder.

Diyet takviyesi


Nutramedix®
Nutramedix, 1993 yılından bu yana ABD pazarında faaliyet gösteren Amerikalı bir besin takviyesi üreticisidir. Patentli ekstraksiyon yöntemine dayalı olarak yüksek kaliteli biyoaktif bitki özleri üretir. Nutramedix'in ürünleri yüksek potansiyele ve geniş aktivite yelpazesine sahiptir.


İçindekiler: Astragalus, Rhodiola, Ginseng ve Schisandra özü, maden suyu, etanol (%20-24).

Kullanımı: 4 oz'a 20 damla koyun. su ve içmeden önce bir dakika bekleyin. Günde iki kez (kahvaltı veya öğle yemeğinden 10 dakika önce) veya doktorunuzun önerdiği şekilde alın. Hamile veya emziriyorsanız kullanmayın. Her kullanımdan önce iyice çalkalayın.

Net ağırlık: 30 ml

Depolama: Oda sıcaklığında, kuru bir yerde, küçük çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.

Dikkat: Önerilen günlük porsiyonu aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine kullanılamaz. Hamile ve emziren kadınlara önerilmez.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.