Burbur Nutramedix 30ml Nutramedix - 1 View larger

Burbur Nutramedix 30ml

CWD13-30

New product

Peru bitkisi yaprakları olan Burbur, uzun yıllardır kaynatma ve infüzyonlarda kullanılmaktadır.

Daha

TRY406

Daha

Burbur Detoksu

Peru bitkisi yaprakları olan Burbur, uzun yıllardır kaynatma ve infüzyonlarda kullanılmaktadır. Bitki, And Dağları'nın merkezine özgüdür ve Orta ve Güney Amerika'da yabani olarak yetişir. Meksika'da Amor-seco adıyla bilinir ve Venezuela'da Pega-Pega olarak adlandırılır.

Burbur yaprağının Flavonoidler, Alkaloidler, Soyasaponinler ve aynı zamanda iyi bilinen Astragalus bitkisinde de bulunan Astragalin adı verilen aktif bir bileşik içerdiği bilinmektedir.Nutramedix ®

Nutramedix, 1993 yılından beri ABD pazarında faaliyet gösteren bir Amerikan diyet takviyesi üreticisidir. Patentli ekstraksiyon yöntemine dayalı yüksek kaliteli biyoaktif bitki özleri üretir. Nutramedix ürünleri, yüksek etki gücü ve geniş faaliyet yelpazesi ile karakterizedir.


Diyet takviyesi


İçindekiler: Desmodium molliculum yaprağı ekstresi, maden suyu, etanol (20-24)%.

Nasıl kullanılır: Her kullanımdan önce iyice çalkalayın. 1,2dl suya 10 damla koyun ve içmeden önce bir dakika bekleyin. Gerektiğinde veya doktorunuzun belirttiği şekilde günde birkaç kez alınabilir.


Net ağırlık: 30 ml

Depolama: Küçük çocukların ulaşamayacağı kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

Dikkat: Önerilen günlük porsiyonu aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine kullanılamaz. Hamile ve emziren kadınlar için tavsiye edilmez.

İncelemeler

Bir inceleme bırakmak için buraya tıklayın