Quercetin 120 kapsül (Nutramedix)
Quercetin 120 kapsül (Nutramedix)
Quercetin 120 kapsül (Nutramedix)
Quercetin 120 kapsül (Nutramedix)
Quercetin 120 kapsül (Nutramedix)
Quercetin 120 kapsül (Nutramedix)

Quercetin 120 kapsül (Nutramedix)

CWD53-C
₺693,75
rating İncelemeyi okuyun
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 1
Quercetin, antioksidan aktivitesi ile ilgili vücudun normal detoksikasyon sürecini destekleyen ve bazı durumlarda sağlıklı oksidasyon durumunu desteklemek için demire bağlanan avanoller olarak bilinen avanoller olarak bilinen bir "kaçınma" ailesindedir.

 

Quercetin


NutraMedix Quercetin, yaygın olarak Japon pagoda ağacı olarak bilinen Sophora japonica'nın çiçeklerinden arındırılmıştır. Quercetin'i bireysel olarak absorbe etme yeteneği, hem genetik hem de bağırsak mikrobiyomu ile ilgili faktörlere bağlı olarak değişebilse de, NutraMedix Quercetin'deki dihidrat formu genellikle yüksek oranda biyolojik olarak kullanılabilir olarak kabul edilir.

Quercetin, antioksidan aktivitesi ile ilgili vücudun normal detoksifikasyon süreçlerini destekleyen ve bazı durumlarda sağlıklı oksidasyon durumunu desteklemek için demire bağlanan avanoller olarak bilinen avanoller olarak bilinen bir "avonoid" ailesindedir. Bazı araştırmalar, flavonollerin hücrelerde çinko taşınmasını da desteklediğini göstermektedir. Son zamanlarda, bu kimyasalların normal yaşlanma ile değiştirilebilen hücre bölünmesi ve hücreler arasındaki iletişim sürecini nasıl etkilediği araştırıldı. Antioksidan desteğinin aksine, bu artık flavonoidlerin sağlığı destekleyici özellikleriyle ilgili önemli bir araştırma alanıdır.

 

Diyet takviyesi


Nutramedix ®
Nutramedix, 1993 yılından beri ABD pazarında faaliyet gösteren bir Amerikan diyet takviyesi üreticisidir. Patentli ekstraksiyon yöntemine dayalı yüksek kaliteli biyoaktif bitki özleri üretmektedir. Nutramedix ürünleri, yüksek etki gücü ve geniş faaliyet yelpazesi ile karakterizedir.


Malzemeler: Quercetin (Sophora japonica çiçeği), sebze kapsülleri, bitkisel magnezyum stearat.

Önerilen günlük porsiyondaki içerik (2 kapsül): Quercetin (Sophora japonica çiçeği) - 500 mg

 

Önerilen günlük alım miktarı: Yemekten sonra günde bir kez iki kapsül alın.


Net ağırlık:
120 kapsül

Depolama:
Küçük çocukların ulaşamayacağı kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

Dikkat: Önerilen günlük porsiyonu aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli diyetlerin yerine kullanılamaz. Hamile ve emziren kadınlar için tavsiye edilmez.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.