Rhodiola 500 mg, 60 Sebze Kapsül

Rhodiola 500 mg, 60 Sebze Kapsül

Now Foods
NOW17
₺488,25

Şimdi Rhodiola, standartlaştırılmış Gül kökü (Rhodiola rosea) özü içerir. Gül kökü, Avrupa, Asya ve Amerika'nın Arktik ve Alp bölgelerinde yerel bir bitkidir.

 

rhodiola

Şimdi Rhodiola, standartlaştırılmış Gül kökü (Rhodiola rosea) özü içerir. Gül kökü, Avrupa, Asya ve Amerika'nın Arktik ve Alp bölgelerinde yerel bir bitkidir. Rhodiola rosea, zihinsel çalışmanın verimliliği, tepki verme yeteneği ve optimal bilişsel aktivite ile ilgili uygun dolaşımın korunmasına katkıda bulunur. Dayanıklılık sporlarında kondisyon ve verimi destekler. Fiziksel stres sırasında koruma sağlar. Sinir sistemini uyarır ve yorgunluk, uyku bozuklukları ve iştahsızlıkta faydalı etkisi vardır. Algıyı uyarır, zihni aktif tutar ve iş verimini arttırır. Kardiyovasküler sistem üzerinde olumlu etkisi olan stres ve hipertansiyona karşı korur.

 

Şimdi Gıdalar ®

Now Foods ®, Amerikalı bir besin takviyesi üreticisi ve dağıtıcısıdır. 1948'den beri piyasada faaliyet göstermektedir. Now ® şirketi uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve ürünleri yüksek kaliteli ve yüksek kaliteli olması sayesinde en yüksek İyi Üretim Uygulaması (GMP) standartlarına uygun olarak üretilmektedir. takdir edildi.

 

Gıda desteği

 

Ek Bilgiler: 1 kapsül - 500 mg özü

İçindekiler: Rhodiola rosea kökü ekstresi (DER 5: 1, %3 rosavin, %1 salidrosid);

kapsül malzemesi: selüloz türevleri; hacim arttırıcı ajan: mikrokristalin selüloz; topaklanma önleyici ajan; yağ asitlerinin magnezyum tuzları; amorf silika.

Önerilen günlük alım miktarı: Aç karnına günde 1 kapsül.

Net ağırlık: 60 vejetaryen kapsül

Depolama: Oda sıcaklığında, kuru bir yerde, küçük çocukların erişemeyeceği bir yerde saklayın.

Dikkat: Önerilen günlük dozu aşmayın. Gıda takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine (yerine koyma) olarak kullanılamaz. Ürün hamile ve emzikli kadınlar için önerilmez.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.