Glisin Saf Toz 454 g (Şimdi Gıdalar)

Glisin Saf Toz 454 g (Şimdi Gıdalar)

Now Foods
NOW18
₺441,75
Glisin, vücudun çalışması için önemli olan bir amino asittir ve özellikle sinir, kardiyovasküler, sindirim, kemik ve eklem sistemleri ve karaciğer olmak üzere çok çeşitli sistemlerin çalışmasını destekler.

 

Glisin Saf Toz

Glisin, vücudun çalışması için önemli olan bir amino asittir ve özellikle sinir, kardiyovasküler, sindirim, kemik ve eklem sistemleri ve karaciğer olmak üzere çok çeşitli sistemlerin çalışmasını destekler. GDO içermez.

 

Şimdi Gıdalar ®

Now Foods ®, Amerikalı bir besin takviyesi üreticisi ve dağıtıcısıdır. 1948'den beri piyasada faaliyet göstermektedir. Now ® şirketi uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve ürünleri yüksek kaliteli ve yüksek kaliteli olması sayesinde en yüksek İyi Üretim Uygulaması (GMP) standartlarına uygun olarak üretilmektedir. takdir edildi.

 

Gıda desteği

Ek Bilgiler: Glicyne 3000mg- 3/4 Seviye Çay Kaşığı

Malzemeler: Glisin (serbest form). Soya içerir (GDO'suz).

Önerilen günlük alım miktarı: Günde 1 ila 3 kez su veya meyve suyu ile karıştırılmış 1/4 seviye çay kaşığı alın.

Net ağırlık: 454 gram

Depolama: Oda sıcaklığında, kuru bir yerde, küçük çocukların erişemeyeceği bir yerde saklayın.

Dikkat: Gün içinde tüketilmesi önerilen porsiyonları aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine (yerine koyma) olarak kullanılamaz. Ürün hamile ve emzikli kadınlar için önerilmez.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.