• Yeni
Ecklonia Cava Ekstresi - Standartlaştırılmış...

Ecklonia Cava Ekstresi - Standartlaştırılmış 53mg, 30 kapsül

SWA70
Stoktaki son ürünler
₺412,50

Japonca'da kürek otu veya kaijme olarak da adlandırılan Ecklonia Cava, Japonya ve Kore kıyılarındaki okyanus sularında bulunan yenilebilir kahverengi deniz yosunu türüdür.

 

Ecklonia Cava Ekstresi - Standartlaştırılmış 53mg

Japonca'da kürek otu veya kaijme olarak da adlandırılan Ecklonia Cava, Japonya ve Kore kıyılarındaki okyanus sularında bulunan yenilebilir kahverengi deniz yosunu türüdür. Ecklonia Cava, sağlığı geliştiren zengin özelliklere sahiptir. Polifenoller, florotannin ve sterol türevleri açısından zengin olan Ecklonia Cava özü, birçok sağlık sorunuyla mücadelede yardımcı olabilir. Polifenollerin varlığı sayesinde kullanımı serbest radikallerle mücadeleye katkı sağlayabilir ve bunun sonucunda güçlü antioksidan özelliklere sahip olabilir. Buna karşılık, florotanin varlığı saç sorunlarının ortadan kaldırılmasını destekleyebilir; aşırı saç dökülmesini ve kelliği önler. Ecklonia Cava yorgunluğu azaltmaya ve uykuya dalmayı kolaylaştırmaya yardımcı olabilir.

Swanson®

Swanson Health Products, 1969'da kurulmuş Amerikalı bir besin takviyeleri üreticisi ve distribütörüdür. Şirket, ABD'deki en büyük özel vitamin kataloğu perakendecisidir. Ürünleri İyi Üretim Uygulamalarına (GMP) uygun olarak üretilmektedir.

Besin takviyesi

İçindekiler: Ecklonia Cava özü 80:1, mikrokristalin selüloz (bitki lifi), hipromelloz (vejetaryen kapsül), magnezyum stearat, silika.


Önerilen günlük porsiyondaki içerik (1 kapsül):


53mg - Ectonia cava özü 80:1Önerilen günlük alım miktarı: Günde 1 kapsül

Paket içeriği: 30 kapsül

Depolama: Ürünü oda sıcaklığında, kuru ve küçük çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayın.

Dikkat: Gün içerisinde tüketilmesi tavsiye edilen porsiyonu aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine kullanılamaz. Ürün hamile ve emziren kadınlara önerilmemektedir.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.