C vitamini 1000 mg (90 porsiyon)

C vitamini 1000 mg (90 porsiyon)

FM01
₺217,50
rating İncelemeyi okuyun
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 1

Diyet takviyesi F-VIT C 1000, çok yüksek emicilik ile karakterize edilen toz formunda levorotatör C vitamini içerir.

 

C vitamini 1000 mg (90 porsiyon)

 

Diyet takviyesi F-VIT C 1000, çok yüksek emicilik ile karakterize edilen toz formunda C vitamini içerir. C vitamini, bağışıklık sisteminin düzgün çalışmasını destekler ve hücreleri oksidatif stresten korur. Aynı zamanda normal enerji metabolizmasının korunmasına yardımcı olur ve yorgunluk ve bitkinliği azaltır.

C vitamini, genetiği değiştirilmemiş hammaddeden (GM olmayan) üretilir. Diyet takviyesi F-VIT C 1000 dolgu maddesi, koruyucu madde, boya veya tatlandırıcı içermez.

 

 

FORMEDS Sp. z oo

FORMEDS Sp. z oo, koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı eklenmemiş saf toz formunda diyet takviyeleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Doğal, etkili ve güvenli ürünler sunar. Tüm üretim süreci HACCP sistemine uygundur. Ürünlerinin üretiminde kullanılan hammaddeler saygın Avrupalı tedarikçilerden temin edilmektedir.

 

İçindekiler: C Vitamini (L-askorbik asit)  

Önerilen günlük porsiyondaki içerik (1g) (Referans günlük alım yüzdesi):   C Vitamini (L-askorbik asit) - 1000 mg (% 1.250)

 

Önerilen günlük alım miktarı:   200 ml su veya başka bir içecekle bir bardağa 1 porsiyon (1 kaşık) ekleyin ve karıştırın. Yemek sırasında günde 1 kez tüketin.

 

Net ağırlık: 90 gr. Kap Başına Porsiyon 90

Depolama: Küçük çocukların ulaşamayacağı, kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

 

Dikkat: Gün içinde tüketim için önerilen günlük porsiyonları aşmayın. Ürün hamile ve emziren kadınlar tarafından kullanılmamalıdır.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.