Doğal E Vitamini 400IU, 100 kapsül

Doğal E Vitamini 400IU, 100 kapsül

Swanson
SWA10
₺442,50

E Vitamini, serbest radikallerle savaşan ve oksitlenmeden önce yağ asitlerini koruyan güçlü bir antioksidandır. Ayrıca eritrositlerin erken parçalanmasını önler ve oksijenin kırmızı kan hücreleri tarafından vücudun tüm hücrelerine taşınmasında rol oynar.

 

Doğal E Vitamini

 

 

E Vitamini, serbest radikallerle savaşan ve oksitlenmeden önce yağ asitlerini koruyan güçlü bir antioksidandır. Ayrıca eritrositlerin erken parçalanmasını önler ve oksijenin kırmızı kan hücreleri tarafından vücudun tüm hücrelerine taşınmasında rol oynar. E vitamini, kas performansı üzerinde doğrudan etkiye sahiptir. Aynı zamanda bağışıklık sistemini destekler, hücresel tepkiyi arttırır ve T lenfositlerin işlevini iyileştirir.

 

 

Swanson ®

 

Swanson Health Products, 1969'da kurulmuş bir Amerikan diyet takviyesi üreticisi ve dağıtıcısıdır. Şirket, ABD'deki en büyük özel vitamin kataloğu perakendecisidir. Ürünleri İyi Üretim Uygulamalarına (GMP) göre üretilmektedir.

 

Diyet takviyesi


İçindekiler: E vitamini, jelatin (kapsül), gliserin (nemlendirici madde), soya fasulyesi yağı , arıtılmış su.

Önerilen günlük porsiyondaki içerik (1 kapsül): E Vitamini (D-alfa tokoferol asetat) - 267 mg eşdeğer alfa-tokoferol (Günlük Referans Alım Değerinin% 2216'sı).

 

Kullanım: Yemek sırasında günde bir kapsül

Net ağırlık: 56 g - 100 kapsül

Depolama: Ürünü oda sıcaklığında, kuru bir yerde, küçük çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayın.

Dikkat: Gün içinde önerilen tüketim miktarını aşmayınız. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine kullanılamaz. Ürün hamile ve emziren kadınlar için tavsiye edilmez.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.