Vitamin K2 MK-7 (30 porsiyon)

Vitamin K2 MK-7 (30 porsiyon)

FM04
₺194,30
rating İncelemeyi okuyun
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 1

Besin takviyesi F-VIT F K2 MK-7, toz halinde doğal olarak elde edilen vitamin K2 MK-7 ve inülin (hindiba kökü) içerir.

 

Vitamin K2 MK-7 (30 porsiyon)

 

 

Besin takviyesi F-VIT F K2 MK-7, toz halinde doğal olarak elde edilen vitamin K2 MK-7 ve inülin (hindiba kökü) içerir. K vitamini, sağlıklı kemiklerin korunmasına yardımcı olur. Kalsiyumun kan damarlarından kemik dokusuna taşınmasını kolaylaştırır ve kan damarlarının kireçlenmesini önlemeye yardımcı olur. İnülin, kalsiyumun emilimini kolaylaştırır. K2 vitamini üretimi için MK-7, soya eklenmeden sadece bitkisel bileşenler (sardunya) kullanıldı. Üretim süreci patentlendi ve EFSA'nın onayını aldı. Diyet takviyesi F-VIT K2 MK-7 dolgu maddesi, koruyucu madde, boya veya tatlandırıcı içermez.

 

 

FORMEDS Sp. z oo

 

FORMEDS Sp. z oo, koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı eklenmemiş saf toz formunda diyet takviyeleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Doğal, etkili ve güvenli ürünler sunar. Tüm üretim süreci HACCP sistemine uygundur. Ürünlerinin üretiminde kullanılan hammaddeler saygın Avrupalı tedarikçilerden temin edilmektedir.

 

İçindekiler: inulin (hindiba kökü), K2 vitamini (menakinon MK-7).

 

2 g günlük doz şunları içerir (Referans günlük alım yüzdesi):

Vitamin K2 MK-7 - 100 mg (% 133),

İnülin - 2000 mg.

 

Net ağırlık: 60 gr. Kap Başına Porsiyon 30.

 

Kullanım Şekli: 200 ml su veya başka bir içecekle bir bardağa 1 porsiyon (1 kaşık) ekleyin ve karıştırın. Yemek sırasında günde 1 kez tüketin.

 

Depolama: Küçük çocukların ulaşamayacağı, kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

 

Dikkat: Gün içinde tüketim için önerilen günlük porsiyonları aşmayın. Ürün hamile ve emziren kadınlar için tavsiye edilmez. Ürün, çeşitli diyetlerin yerine kullanılmamalıdır.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.