• Yeni
Vegan Kollajen Oluşturucu, 60 kapsül

Vegan Kollajen Oluşturucu, 60 kapsül

Swanson
SWA175
₺532,50

Eklem, saç ve cilt sağlığını güçlendiren vegan kolajen.

 

Vegan Kolajen Oluşturucu

Vegan Collagen Builder, balık kolajeni veya jelatin gibi hayvansal kökenli bileşenler içermeyen bir gıda takviyesidir. Bu, vejetaryen veya vegan diyeti uygulayan kişiler için ideal bir seçenektir. Bu besin takviyesi vücudun doğal kollajen üretimini desteklemek için oluşturuldu.

Swanson®

Swanson Health Products, 1969'da kurulmuş Amerikalı bir besin takviyeleri üreticisi ve distribütörüdür. Şirket, ABD'deki en büyük özel vitamin kataloğu perakendecisidir. Ürünleri İyi Üretim Uygulamalarına (GMP) uygun olarak üretilmektedir.

Besin takviyesi

İçindekiler: Askorbik asit, bambu özü, Dermaval®, vejetaryen kapsül (hidroksipropil metilselüloz), beyaz pirinç tozu, organik pirinç konsantresi.

Önerilen günlük porsiyondaki içerik (1 kapsül):

100 mg - C Vitamini (askorbik asit olarak)

100 mg - Bambu özü (Bambusa vulgaris) (gövde ve yaprak) (%70 silikaya standardize edilmiştir)

50 mg - Dermaval®: [nar konsantresi (Punica grantum) (meyve), kuşkonmaz konsantresi (Asparagus officinalis) (sürgün), bamya konsantresi (Abelmoschus esculentus) (pod), kahve meyvesi konsantresi (Coffea arabica) (meyve), Quercetin konsantresi (Sophora japonica) (çiçek), Aserola Kirazı (Malpighia glabra) (meyve), Camu Camu (Myrciaria dubia) (meyve), Acai (Euterpe oleracea) (bütün meyve), Mangosten konsantresi (Garcinia mangostana) (tüm meyve)]

Önerilen günlük alım miktarı: Günde 1 kapsül. Su ile alınmalıdır.

Paket içeriği: 60 kapsül sebze

Depolama: Ürünü oda sıcaklığında, kuru ve küçük çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayın.

Dikkat: Gün içerisinde tüketilmesi tavsiye edilen porsiyonu aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine kullanılamaz. Ürün hamile ve emziren kadınlara önerilmemektedir.

Product added to wishlist
Product added to compare.