• Yeni
Moringa özü %20 500mg, 100 kapsül

Moringa özü %20 500mg, 100 kapsül

Aliness
ALI53
₺337,50

Moringa normal glikoz seviyelerinin korunmasına yardımcı olur (glikoz metabolizmasını olumlu yönde etkiler).

 

Moringa özü %20 500mg

Moringa doğal bir vitamin ve mineral preparatıdır ve vücudumuzun işleyişi üzerindeki faydalı etkisi göz ardı edilemez. Diğerlerinin yanı sıra dolaşım sistemi ve uygun kolesterol seviyeleri üzerinde olumlu etkisi vardır. Yüksek vitamin içeriği, antibakteriyel ve antiinflamatuar özellikleri nedeniyle moringa, bağışıklık sisteminin işleyişi üzerinde faydalı bir etkiye sahiptir. Buna ek olarak, uygun kan şekeri seviyelerinin korunmasında yararlı bir etkiye sahip olduğu gösterilmiştir; bu, kolayca sindirilebilen protein ve diyet lifinin yüksek içeriğiyle birleştiğinde, moringa'yı ince bir vücut korumak isteyen insanlar için diyetin ideal bir unsuru haline getirir. şekil ve iyi şekil.

MedicLine

MedicaLine'dan Anesses ürün serisinin Polonyalı üreticisine. Ürünler, vücut için daha iyi oldukları ve sağlığı teşvik eden bir yapıya sahip oldukları için, etki ve en yüksek işlevsel özellikler yelpazesiyle karakterize edilen doğal kombinasyonları içerir. Üretimleri, gereksiz katkı maddelerini garanti eden "temiz etiket" prensibine göre onaylanmıştır. Alness marka vitaminler alerjisi olanlar, laktoz intoleransı olan kişiler ve glutensiz kişiler tarafından kullanılabilir.

Besin takviyesi

İçindekiler: %20 glikozitlere standardize edilmiş Moringa oleifera özütü, kapsül kabuğu: hidroksipropil metilselüloz.


1 tabletin içeriği:


500 mg - moringa oleifera ekstraktı %20 (Moringa oleifera)

100mg - glikozitler dahil

Önerilen günlük alım miktarı : Günde 1-2 kapsül yemeklerden önce su ile birlikte alınır.

Paket içeriği : 100 kapsül

Depolama: Küçük çocukların ulaşamayacağı kuru bir yerde, suyun zararlı etkilerinden koruyun.


Dikkat: Gün içinde önerilen günlük porsiyon miktarını aşmayın. Bu ürün hamile veya emziren kadınlar tarafından kullanılamaz. Bu ürün çeşitli diyetlerin yerine kullanılamaz.

Product added to wishlist
Product added to compare.