• Yeni
Glukozamin, Kondroitin ve MSM, 120 tablet

Glukozamin, Kondroitin ve MSM, 120 tablet

Swanson
SWA211
Stoktaki son ürünler
₺497,25

Glukozamin Kondroitin MSM kas-iskelet sisteminin durumundan sorumlu olan süreçlerin yanı sıra cilt, saç ve tırnakların durumunu da destekleyebilir.

 

Glukozamin, Kondroitin ve MSM

Glukozamin, Kondroitin ve MSM, eklemlerinin, saçlarının, derisinin ve tırnaklarının sağlığına dikkat etmek isteyen yetişkinlerin günlük beslenmesini desteklemek üzere tasarlanmış özenle seçilmiş 3 bileşen içerir. Glukozamin, glikozun bir türevi olan amino şekerler grubundan organik bir kimyasal bileşiktir. Preparatı üretmek için tuz kullanıldı: kabuklulardan elde edilen doğal kökenli glukozamin sülfat 2KCl. Kondroitin de organik bir kimyasal bileşiktir ancak glikozaminoglikanlar grubuna aittir. Doğal olarak kondroitin yalnızca iki kaynaktan elde edilebilir: sığır kıkırdağı ve köpekbalığı kıkırdağı. Swanson® tabletleri bir tuz - kondroitin sülfat içerir. Metilsülfonilmetan (MSM), doğal olarak oluşan bir organik kükürt bileşiğidir.

Swanson®

Swanson Health Products, 1969'da kurulmuş Amerikalı bir besin takviyeleri üreticisi ve distribütörüdür. Şirket, ABD'deki en büyük özel vitamin kataloğu perakendecisidir. Ürünleri İyi Üretim Uygulamalarına (GMP) uygun olarak üretilmektedir.

Besin takviyesi

İçindekiler: Glukozamin sülfat, kondroitin sülfat, MSM, hacim arttırıcı madde: mikrokristalin selüloz, bağlayıcı: kalsiyum karbonat, topaklanma önleyici madde: yağ asitlerinin magnezyum tuzları, bağlayıcı: yağ asitleri, stabilizatör: sodyum karboksimetilselüloz, hipromelloz gliserin, arıtılmış su.

1 tablet şunları içerir:

250 mg - Glukozamin sülfat (kabuklu deniz hayvanlarından)

200 mg - Kondroitin

150 mg - MSM (metilsülfonilmetan)

Önerilen günlük porsiyondaki içerik (6 tablet):


1500 mg - Glukozamin sülfat (kabuklu deniz hayvanlarından)

1200 mg - Kondroitin

900 mg - MSM (metilsülfonilmetan)Önerilen günlük alım miktarı: Günde 2 defa 3 tablet. Su ile alınmalıdır.

Paket içeriği: 120 tablet

Depolama: Ürünü oda sıcaklığında, kuru ve küçük çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayın.

Dikkat: Gün içerisinde tüketilmesi tavsiye edilen porsiyonu aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine kullanılamaz. Ürün hamile ve emziren kadınlara önerilmemektedir.

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.