• Yeni
Gotu Kola Ekstraktı 100 mg, 120 kapsül

Gotu Kola Ekstraktı 100 mg, 120 kapsül

Swanson
SWA213
Stoktaki son ürünler
₺385,50

Gotu Kola, uygun venöz dolaşımın, sağlıklı bir kardiyovasküler sistemin ve bilişsel işlevlerin korunmasına yardımcı olur.

 

Gotu Kola Ekstraktı 100 mg

Gotu Kola veya Centella asiatica, Apiaceae familyasından çok yıllık bir bitki türüdür. Sağlığı geliştiren çok sayıda özelliğe sahiptir. Gotu kola doğal olarak bilişsel işlevlerin uygun düzeyde korunmasını destekleyebilir. Ayrıca zihinsel sağlığın korunmasına da yardımcı olabilir. Centella, uygun venöz dolaşımın ve sağlıklı bir kardiyovasküler sistemin korunmasına yardımcı olur.

Swanson®

Swanson Health Products, 1969'da kurulmuş Amerikalı bir besin takviyeleri üreticisi ve distribütörüdür. Şirket, ABD'deki en büyük özel vitamin kataloğu perakendecisidir. Ürünleri İyi Üretim Uygulamalarına (GMP) uygun olarak üretilmektedir.

Besin takviyesi

İçindekiler: Gotu Kola, kapsül kabuğu: jelatin, dolgu maddesi: mikrokristalin selüloz, topaklanma önleyici madde: magnezyum stearat

Önerilen günlük porsiyondaki içerik (1 kapsül):

100 mg - Gotu Kola özütü (%10 asiaticoside) (hava kısımları)

370 mg - Gotu Kola (hava parçaları)Önerilen günlük alım miktarı: Günde 1 kapsül. Su ile alınmalıdır.

Paket içeriği: 120 kapsül

Depolama: Ürünü oda sıcaklığında, kuru ve küçük çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayın.

Dikkat: Gün içerisinde tüketilmesi tavsiye edilen porsiyonu aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine kullanılamaz. Ürün hamile ve emziren kadınlara önerilmemektedir.

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.