B vitamini - kompleks, 100 kapsül

B vitamini - kompleks, 100 kapsül

PRT09
₺428,80
rating İncelemeyi okuyun
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 1

B grubu vitaminleri çok farklı bir aktivite ile karakterize edilmektedir. Genel olarak B vitaminleri sinir sisteminin düzgün çalışması için çok gereklidir.

 

B vitamini - kompleks

 

 

B grubu vitaminleri çok farklı bir aktivite ile karakterize edilmektedir. Genel olarak B vitaminleri sinir sisteminin düzgün çalışması için çok gereklidir. Ayrıca stresi azaltmaya ve etkilerini ortadan kaldırmaya, hücrelerin büyümesini ve işleyişini düzenlemeye ve makro besinlerin normal metabolizmasını korumaya yardımcı olurlar. B vitaminleri ayrıca sağlıklı cilt ve saçın korunmasına yardımcı olur.

 

 

Puritan's Pride®

Puritan's Pride®, Amerikan diyet takviyeleri üreticisi ve dağıtıcısıdır. Puritan's Pride® marka takviyelerin üretiminde kullanılan hammaddeler en yüksek kalitededir. Puritan's Pride® ürünleri İyi Üretim Uygulamalarına (GMP) göre üretilmektedir.

 

Diyet takviyesi

Malzemeler:   Vitamin B-1 (tiamin) - 50 mg B-2 (riboflavin) - 50 mg B-3 (niasin) - 50 mg B-5 (pantotenik asit) - 50 mg B-6 (piridoksin) - 50 mg B- 7 (biotin) - 50 mikrogram, B-9 (folik asit), B-12 (kobalamin) - 50 mg benzoik asit (PABA) - 50 mg kolin - 50 mg, inositol - 50 mg patentli karışım: maydanoz, su teresi yonca   soya lesitini ve pirinç kepeği - 5 mg.

Önerilen günlük alım miktarı:   Yemek sırasında günde 1 kapsül.

Net ağırlık: 70 gr - 100 kapsül

 

Depolama:   Küçük çocukların erişemeyeceği kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

 

Dikkat:   Gün içinde tüketmek için önerilen günlük porsiyonları aşmayın. Ürün hamile ve emziren kadınlar için tavsiye edilmez. Ürün, çeşitli diyetlerin yerine kullanılmamalıdır.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.