B Vitamini Kompleksi, 120 kapak

B Vitamini Kompleksi, 120 kapak

FM22
₺615,00

BICAPS® B COMPLEX diyet takviyesi, herhangi bir katkı maddesi içermeyen karmaşık bir B vitamini ve inülin bileşimi içerir.

 

BICAPS® B KOMPLEKSİ

BICAPS® B COMPLEX diyet takviyesi, herhangi bir katkı maddesi içermeyen karmaşık bir B vitamini ve inülin bileşimi içerir. Besin takviyesi diğerlerinin yanı sıra şunları içerir: B6 vitamini (P-5-P), B12 vitamini (metilkobalamin) ve folat (L-metilfolat). Genel olarak B vitaminleri sinir sisteminin düzgün çalışması için çok gereklidir. Ayrıca stresi azaltmaya ve etkilerini ortadan kaldırmaya, hücrelerin büyümesini ve işleyişini düzenlemeye ve makro besinlerin normal metabolizmasını korumaya yardımcı olurlar. B vitaminleri ayrıca sağlıklı cilt ve saçın korunmasına yardımcı olur.

BICAPS® B COMPLEX , doğal bir pullulan kapsülü içerir. Pullulan, doğal fermantasyon sürecinde elde edilir. Üretim sırasında hiçbir hayvansal hammadde kullanılmamaktadır, bu nedenle kapsül vejeteryanlar ve veganlar için uygundur. Ürün, magnezyum stearat, silikon dioksit ve titanyum dioksit gibi suni dolgu maddeleri, renk önleyiciler ve boyalar içermez.

FORMEDS Sp. z oo

FORMEDS Sp. z oo, koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı eklenmemiş saf toz formunda diyet takviyeleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Doğal, etkili ve güvenli ürünler sunar. Tüm üretim süreci HACCP sistemine uygundur. Ürünlerinin üretiminde kullanılan hammaddeler saygın Avrupalı tedarikçilerden temin edilmektedir.

Diyet takviyesi

Malzemeler:   inülin, kolin (kolin hidrojen sitrat), B1 vitamini (tiamin mononitrat), B2 vitamini (riboflavin), niasin (nikotinik asit amid, nikotinik asit), pantotenik asit (kalsiyum D-pantotenat), inositol, PABA (paraaminobenzoik asit), vitamin B6 (P-5-P 5'-piridoksal fosfat), pullulan (kapsül kabuğu), biotin (D-biotin), folat (kalsiyum L-metilfolat), B12 vitamini (metilkobalamin).

Önerilen günlük porsiyondaki içerik (2 kapsül) (Referans günlük alım yüzdesi):

• Vitamin B2- 50 mg (% 3,571),

• Niasin (mg NE) (B3) - 50 mg (% 312),

• Kolin (B4) - 50 mg,

• Pantotenik asit (B5) - 50 mg (% 833),

• Vitamin B6-25 mg (% 1,785),

• Biyotin (B7) - 500 μ g (% 1.000),

• İnositol - 50 mg,

• Folat (B9) - 500 μ g (% 250),

• PABA (B10) - 50 mg,

• Vitamin B12- 500 μg (% 20.000),

• İnülin - 120 mg.

Önerilen günlük alım miktarı:   Yemek sırasında günde bir kez 2 kapsül alın.

Net ağırlık:   35,15 g - 120 kapsül

Depolama:   Küçük çocukların erişemeyeceği kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

Dikkat:   Önerilen günlük porsiyonu aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine kullanılamaz. Hamile ve emziren kadınlar için tavsiye edilmez.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.