Marine Collagen Peptide 2100 kokusuz

Marine Collagen Peptide 2100 kokusuz

ZAR02
₺790,61
rating İncelemeyi okuyun
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 1

Marine Collagen Peptide 2100, Fransız Copalis SEA SOLUTIONS ®COLLAGEN HM şirketi tarafından üretilen balık derisinden elde edilen doğal bir deniz kollajenidir.

 

Deniz Kollajen Peptidi 2100

Marine Collagen Peptide 2100, Fransız Copalis SEA SOLUTIONS ®COLLAGEN HM şirketi tarafından üretilen balık derisinden elde edilen doğal bir deniz kollajenidir. Yüksek kaliteli deniz kolajeni, enzimatik hidrolize dayalı olarak derin deniz balık dokusundan elde edilir. Diyet Takviyesi Marine Collagen Peptide 2100, eklemlerin düzgün çalışması üzerinde olumlu bir etkiye sahip olduğu için C vitamini ve yabani gül özü içerir. Aynı zamanda dejeneratif hastalıklar sırasında hasar gören eklem kıkırdağının yeniden inşasına yardımcı olur, ayrıca eklem ve kemiklerdeki ağrı ve iltihaplanmayı azaltır.

Kolajen, bağ dokusunun ana proteinidir ve kemik, tendon, kıkırdak, deri ve dişlerin fibrillerinin (lif) temel bir bileşenidir. Deniz balıklarının derilerinden elde edilen kolajen, deri memelilerinden elde edilen kolajenden daha etkilidir. Parçacıkları daha küçük olduğundan daha verimli çalışır.

Normal kolajen sentezi için C vitamini gereklidir. Kolajen üretimini, korunmasını ve yenilenmesini uyarır. C vitamini, kolajen liflerinin son şeklini ve yapısını etkiler. Bu özelliklerinden dolayı C vitamini sadece bağışıklık sistemine değil, aynı zamanda eklemlerin ve kemik iliğinin düzgün çalışmasına da etki eder. C vitamini, uygun bir şekilde hareket etmek için kolajen preparatları için gereklidir.

Yabani gül

Kuşburnu, vücudun işleyişini olumlu yönde etkileyen diğer birçok bileşenin yanı sıra en zengin C vitamini kaynaklarından biridir. Ayrıca bakterisidal ve antiinflamatuar özelliklere sahiptir, ağrıyı gidererek ve etkilenen eklemlerin hareketliliğini artırarak osteoartrit semptomlarını azaltır. Kuşburnu özünün aktif bileşenleri, kıkırdak oluşturmaya yardımcı olan ve dejenerasyonu önleyen hücre zarını korur.

Diyet takviyesi

İçindekiler (içerik 1 poşet): Deniz kolajeni - 1000 mg, Vitamin C - 860 mg, Gül suyu özü, Rosa canina L., DER 4: 1 C vitamini için standardize edilmiştir - 140 mg C vitamini dahil 200 mg.

Ürün şunları içermez: dolgu maddeleri (ör. Modifiye nişasta, laktoz, mikrokristalin selüloz), kaplama maddeleri (ör. Metakrilik asit polyesterler), bağlayıcılar (ör. Jelatin, akasya, zein), yağlayıcılar (ör. Stearat Magnezyum), parçalayıcılar (ör. Organik asitler, karbonatlar), adsorbanlar (örn. bentonit, beyaz kil), boyalar (örn. titanyum beyazı), tatlandırıcılar (şeker, ksilitol, aspartam), aromalar, plastikleştiriciler, mumlar.

Net ağırlık: 63 g - 30 poşet

Önerilen günlük alım miktarı: günde 1 poşet

Depolama: Küçük çocukların ulaşamayacağı, kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

Dikkat: Gün içinde tüketim için önerilen porsiyonları aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin ikamesi (ikamesi) olarak kullanılamaz. Ürün hamile ve emziren kadınlar için tavsiye edilmez.

Yeni
Ocena
rating 10
2023-09-05
U,K,
Bardzo dobre produkty

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.