Quercetin 500 ™ 500 mg, 100 kapsül

Quercetin 500 ™ 500 mg, 100 kapsül

JARR01
Stokta yok
₺967,50

Quercetin, flavonoid grubuna aittir. Kan damarlarını kapatmaya ve geçirgenliklerini azaltmaya yardımcı olur. Quercetin'in ayrıca antihistamin etkisi vardır. Işınlamanın etkilerini yatıştırır, yorgunluk ve stresi azaltır.

 

Quercetin

Quercetin, flavonoid grubuna aittir. Kan damarlarını kapatmaya ve geçirgenliklerini azaltmaya yardımcı olur. Quercetin'in ayrıca antihistamin etkisi vardır. Işınlamanın etkilerini yatıştırır, yorgunluk ve stresi azaltır. Quercetin, hücre proliferasyonu ve ölümü gibi birçok hücresel sürecin düzenlenmesinde rol oynar. Ayrıca quercetin, askorbat oksidasyonunu önleyen C ve E vitaminleri üzerinde koruyucu bir etkiye sahiptir.

Jarrow Formülleri

Jarrow Formulas, 1977'den beri ABD pazarında faaliyet gösteren bir Amerikan diyet takviyesi üreticisidir. Şirketin tüm besin ürünleri yelpazesi, vitaminler, mineraller, probiyotikler, standartlaştırılmış bitkisel konsantreler, amino asitler, enzimler ve enteral beslenme ürünlerini içerir.

Diyet takviyesi

Malzemeler: quercetin, magnezyum stearat, silikon dioksit, jelatin

Önerilen günlük porsiyondaki içerik (1 kapsül): Quercetin - 500 mg

Buğday yok, glüten yok, soya yok, süt ürünleri yok, yumurta yok, balık / kabuklular yok, fındık yok.

GDO içermez

Vejeteryanlar / veganlar için uygundur

Önerilen günlük alım miktarı: Yemekle birlikte günde 1 kapsül

Net ağırlık: 100 kapsül

Depolama: Küçük çocuklar için erişilemez. Kuru bir yerde saklayın, aşırı ısıdan kaçının.

Dikkat: Gün içinde tüketim için önerilen porsiyonları aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine (ikame) olarak kullanılamaz. Hamile ve emziren kadınlar için tavsiye edilmez.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.