Shilajit Fulvik Asit Kompleksi, 60 Kapaklar

Shilajit Fulvik Asit Kompleksi, 60 Kapaklar

JARR02
Stokta yok
₺351,54

Jarrow FORMÜLLERİ Shilajit Fulvik Asit Kompleksi saflaştırılmış mumio (shilajit) özü içerir. Mumio, Orta Asya dağlarında 2000-5000 m yükseklikte elde edilen doğal bir maddedir.

 

Shilajit

Mumio

Jarrow FORMÜLLERİ Shilajit Fulvik Asit Kompleksi saflaştırılmış mumio (shilajit) özü içerir. Mumio, Orta Asya dağlarında 2000-5000 m yükseklikte elde edilen doğal bir maddedir. Üründe bulunan mumio özütü, fulvik asit kompleksinin% 60'ından daha az olmayacak şekilde standardize edilmiştir. Shilajit, mitokondride koenzim Q10 ile etkileşime girer ve fiziksel egzersizler sırasında beyin ve kas dokularında enerji üretimini artırır.

Jarrow Formülleri

Jarrow Formulas, 1977'den beri ABD pazarında faaliyet gösteren bir Amerikan diyet takviyesi üreticisidir. Şirketin tüm besin ürünleri yelpazesi, vitaminler, mineraller, probiyotikler, standartlaştırılmış bitkisel konsantreler, amino asitler, enzimler ve enteral beslenme ürünlerini içerir.

Diyet takviyesi

Malzemeler:   % 60 fulvik asit kompleksi içeren mumio ekstresi (shilajit), bağlayıcı: selüloz, emülgatör: asitlerin magnezyum tuzları

Önerilen günlük porsiyondaki içerik (1 kapsül):   mumio ekstresi (shilajit) 417 mg, 250 mg fulvik asit kompleksi dahil.

Önerilen günlük alım miktarı:   Yemekle birlikte günde 1-2 defa 1 kapsül.

Net ağırlık:   60 kapsül

Depolama:   Ürünü oda sıcaklığında, kuru bir yerde, küçük çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayın.

Dikkat:   Gün içinde tüketim için önerilen porsiyonları aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine (ikame) olarak kullanılamaz. Hamile ve emziren kadınlar için tavsiye edilmez.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.