Çinko (60 porsiyon)

Çinko (60 porsiyon)

FM08
₺180,00

Çinko, vücudun düzgün çalışması için gerekli olan en önemli mikro besinlerden biridir.

 

F-ÇİNKO

 

 

Çinko, vücudun düzgün çalışması için gerekli olan en önemli mikro besinlerden biridir. T lenfositlerin gelişimine katılarak bağışıklık sisteminin düzgün çalışmasını destekler. Çinko, karbonhidratların düzgün metabolizmasını sürdürmek için gereklidir. Aynı zamanda entelektüel yetenekleri geliştirir, bunamayı önler ve depresyon tedavisini destekler. Ek olarak çinko, hücreleri serbest radikal hasarından korur.

 

F-Zinc, genetiği değiştirilmemiş (GDO'suz) hammaddelerden üretilir. Diyet takviyesi F-Zinc, hacim artırıcı maddeler, koruyucular, renklendirici maddeler, tatlandırıcılar içermez.

 

 

FORMEDS Sp. z oo

 

FORMEDS Sp. z oo, koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı eklenmemiş saf toz formunda besin takviyeleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Doğal, etkili ve güvenli ürünler sunar. Tüm üretim süreci HACCP sistemine uygundur. Ürünlerinin üretiminde kullanılan hammaddeler saygın Avrupalı tedarikçilerden temin edilmektedir.

 

 

Diyet takviyesi

İçindekiler: Çinko 15 mg (% 150), inülin (hindiba kökü) dahil 48 mg çinko sitrat - 752 mg

 

Net ağırlık: 48 gr. Kap Başına Porsiyon 60

 

Nasıl kullanılır:

1. Kuru bir kaba 1 porsiyon (1 ölçek) dökün.

2. 200 ml su veya başka bir içecek ekleyin ve karıştırın.

 

Not: Tozu iyice çözmek için yukarıda açıklandığı gibi karışımın hazırlanış sırasını takip edin. Yemek sırasında günde bir porsiyon tüketin. İçmeden önce kabı sallayın.

 

Depolama: Küçük çocukların ulaşamayacağı kuru bir yerde oda sıcaklığında saklanarak ışıktan koruyun.

 

Dikkat: Gün içinde tüketim için önerilen günlük porsiyonları aşmayın. Ürün hamile ve emziren kadınlar için tavsiye edilmez. Ürün, çeşitli diyetlerin yerine kullanılmamalıdır.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.