Bikaps Glucosamine (Glucosamine + chondroitin), 60 kapsül

Bikaps Glucosamine (Glucosamine + chondroitin), 60 kapsül

FM26
₺148,75

BICAPS GLUCOSAMINE, 420 mg D-glukozamin ve 18.15 mg kondroitin dahil olmak üzere köpekbalığından 25 mg shondroitin sülfat dahil olmak üzere kabuklulardan 700 mg D-glukozamin 2KCI sülfat içerir. Ürün suni katkı içermez.

 

Bikaps Glukozamin

Glukozamin + kondroitin

BICAPS GLUCOSAMINE, 420 mg D-glukozamin ve 18.15 mg kondroitin dahil olmak üzere köpekbalığından 25 mg shondroitin sülfat dahil olmak üzere kabuklulardan 700 mg D-glukozamin 2KCI sülfat içerir. Ürün suni katkı içermez. Glukozamin sülfat eklemleri destekler. Bu madde, eklem kıkırdağında, bağlarda ve tendonlarda bulunan bileşiklerin bir yapı taşıdır.

BICAPS C 1000, doğal bir pullulan kapsülü içerir. Pullulan, doğal bir fermantasyon süreciyle elde edilir. Üretim sırasında hayvansal kökenli suroka kullanılmaz, bu nedenle kapsül vejeteryanlar ve veganlar için uygundur. Ürün, magnezyum stearat, silikon dioksit, titanyum dioksit vb. Gibi suni dolgu maddeleri, topaklanmayı önleyici maddeler ve boyalar içermez.

Vejetaryenler ve veganlar için uygundur.

FORMEDS Sp. z oo

FORMEDS Sp. z oo, koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı eklenmemiş saf toz formunda diyet takviyeleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Doğal, etkili ve güvenli ürünler sunar. Tüm üretim süreci HACCP sistemine uygundur. Ürünlerinin üretiminde kullanılan hammaddeler saygın Avrupalı tedarikçilerden temin edilmektedir.

Diyet takviyesi

İçindekiler: Kabuklulardan D-glukozamin sülfat 2KCI, pullulan (kapsül kabuğu), köpekbalığından kondroitin sülfat.

Günlük kısım - 1 kapsül (referans alım yüzdesi):

D-glukozamin 2KCI sülfat - 700 mg, aşağıdakiler dahil: D-glukozamin - 420 mg;

Köpekbalığından kondroitin sülfat - 25 mg, dahil: kondroitin - 18.15 mg.

Önerilen günlük alım miktarı: Yemek sırasında günde bir kez 1 kapsül alın.

Net içerik: 43,5 g - 60 kapsül

Depolama: Küçük çocukların ulaşamayacağı, kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

Dikkat: Gün içinde tüketim için önerilen günlük porsiyonları aşmayın. Ürün hamile ve emziren kadınlar için tavsiye edilmez. Ürün, çeşitli diyetlerin yerine kullanılmamalıdır.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.