Alfa Lipoik Asit R-ALA 200 mg, 60 tablet

Alfa Lipoik Asit R-ALA 200 mg, 60 tablet

ALI23
₺411,75
rating İncelemeyi okuyun
Ortalama puanı: 5/10 İnceleme sayısı: 1

Alfa-lipoik asit, en etkili antioksidanlardan biridir.

 

Alfa Lipoik Asit R-ALA 200 mg

Alfa lipoik asit, en etkili antioksidanlardan biridir, dolayısıyla hücrelerin oksidatif strese karşı korunmasını etkiler. Vücudun detoksifikasyon sürecini destekler ve zihinsel performansın doğru seviyede tutulmasını destekler.

Doğada, yalnızca R-enantiyomeri biyolojik olarak mevcuttur.

Kimyasal sentez sonucunda, ALA (alfa lipoik asit) adı altında satılan iki R ve S izomerinin rasemik bir karışımı elde edilir. Ancak S enantiyomeri pratikte işe yaramaz, böyle bir karışımdan kurtulmak zordur.

Popüler ALA asidi, R:S enantiyomerinin belirgin bir oranına sahip değildir ve izin verilen maksimum 600 mg rasemat dozuna (rasemat, yani aynı bileşiğin (R-ALA ve S) izomerlerinin eşmolar bir karışımı) rağmen -ALA), içindeki aktif R formunun içeriğinin ne olduğunu bilmiyoruz.

R-ALA, doğada doğal olarak bulunan saf R-enantiyomerini içeren, ikinci S-enantiyomerinden saflaştırılmış bir ham maddedir. R formunun içeriği ve yüksek aktivitesi nedeniyle, saf R enantiyomeri için maksimum günlük doz 300 mg olarak belirlendi.

 

MedicaLine

MedicaLine, 2007'den beri yerel pazarda faaliyet gösteren Polonyalı ilaç ve gıda takviyeleri üreticisidir. MedicaLine, Aness gıda takviyeleri markasının sahibidir. Aness markalı ürünler, aktif maddelerin hızlı ve yüksek düzeyde emilmesi ile karakterize edilen doğal bileşikler içerir. Sundukları vitaminler, glütensiz diyet uygulayan kişiler ile alerjisi ve laktoz intoleransı olan kişiler tarafından kullanılabilir.

 

Besin takviyesi

 

İçindekiler: hacim artırıcı: kalsiyum fosfatlar, Alfa Lipoik Asit (R-ALA), topaklanma önleyici madde: silikon dioksit, talk .

Önerilen günlük porsiyondaki içerik (1 kapsül) (%RWS-Referans günlük alım yüzdesi):

İçindekiler

1 tablet

2 tablet

Alfa Lipoik Asit (R-ALA)

200 mg

400 mg

 

Önerilen günlük alım miktarı: Günde 1-2 tablet, yemekle birlikte.

 

Net ağırlık: 60 tablet

  

Saklama: Işıktan koruyun, oda sıcaklığında, küçük çocukların erişemeyeceği kuru bir yerde saklayın.

 

Dikkat: Gün boyunca önerilen günlük porsiyon miktarını aşmayın. Bu ürün hamile veya emziren kadınlar tarafından kullanılamaz. Bu ürün, çeşitli bir diyetin yerine kullanılamaz.

 

 

 

Yeni
Vaikea niellä
rating 5
2023-03-22
Jokke
Todella vaikeita niellä, vaikka halkaiseekin pienemmäksi.

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.