Quercetin 500™ 500 mg, 200 kapsül

Quercetin 500™ 500 mg, 200 kapsül

JARR04
Stokta yok
₺1.400,30

Quercetin flavonoid grubuna aittir. Kan damarlarını kapatmaya ve geçirgenliğini azaltmaya yardımcı olur. Quercetin ayrıca bir antihistaminik etkiye sahiptir. Işınlamanın etkilerini yatıştırır, yorgunluğu ve stresi azaltır.

 

kuersetin

Quercetin flavonoid grubuna aittir. Kan damarlarını kapatmaya ve geçirgenliğini azaltmaya yardımcı olur. Quercetin ayrıca bir antihistaminik etkiye sahiptir. Işınlamanın etkilerini yatıştırır, yorgunluğu ve stresi azaltır. Quercetin, hücre çoğalması ve ölümü gibi birçok hücresel sürecin düzenlenmesinde yer alır. Ayrıca quercetin C ve E vitaminleri üzerinde koruyucu etki yaparak askorbat oksidasyonunu engeller.

Kaşık Formülleri

Jarrow Formulas, 1977'den beri ABD pazarında faaliyet gösteren bir Amerikan diyet takviyesi üreticisidir. Şirketin eksiksiz beslenme ürünleri yelpazesi vitaminler, mineraller, probiyotikler, standardize bitkisel konsantreler, amino asitler, enzimler ve enteral beslenme ürünlerini içerir.

Diyet takviyesi

İçindekiler: kuersetin, magnezyum stearat, silikon dioksit, jelatin

Önerilen günlük porsiyon içeriği (1 kapsül): Quercetin - 500 mg

Buğday yok, glüten yok, soya yok, süt yok, yumurta yok, balık / kabuklu hayvan yok, fındık yok.

GDO içermez

Vejeteryanlar / veganlar için uygun

Önerilen günlük alım miktarı: Yemeklerle birlikte günde 1 kapsül

Net ağırlık: 200 kapsül

Depolama: Küçük çocuklar için erişilemez. Kuru bir yerde saklayın, aşırı ısıdan kaçının.

Dikkat: Gün içerisinde tüketilmesi önerilen porsiyon miktarını aşmayınız. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine (ikame) olarak kullanılamaz. Ürün hamile ve emziren kadınlar için önerilmez.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.