CitroKap 50ml

CitroKap 50ml

Flos
FLS07
₺330,00

CitroKap ekstraktı greyfurt çekirdeğinden elde edilir. Yüksek konsantrasyonlu biyoflavonoid kompleksi ve C vitamini içerir.

 

CitroKap

Greyfurt çekirdeği ekstresi

CitroKap ekstraktı greyfurt çekirdeğinden elde edilir. Yüksek konsantrasyonlu biyoflavonoidler ve C vitamini kompleksi içerir. CitroKap, koruyucu maddeler ve sentetik katkı maddeleri içermeyen tamamen doğal bir üründür. Greyfurt çekirdeği ekstresi, çok çeşitli potansiyel olarak zararlı bakteri, mantar, virüs ve parazitlerin gelişimini engelleyen etkili bir antiseptiktir. Citrokap bağışıklık sistemini güçlendirir, vücudun fizyolojik dengesini korur ve antioksidan özellikler sergiler.

Flos®

Zakład Konfekcjonowania Ziół "Flos", 1988 yılında kurulmuş, Polonya'nın önde gelen bitkisel profile sahip ilaç şirketlerinden biridir. Ürün yelpazesinde kurutulmuş otlar, bitkisel ilaçlar, diyet takviyeleri, bitkisel kozmetikler ve tıbbi ürünler yer almaktadır. Şirket, GMP (İyi Üretim Uygulamaları - İyi Üretim Uygulamaları Prensipleri) ve GLP (İyi Laboratuvar Uygulamaları - İyi Laboratuvar Uygulamaları) standartlarını karşılamaktadır.

Diyet takviyesi

İçindekiler: Gliserin greyfurt çekirdeği ekstresi %84 (gliserin bitkisi - taşıyıcı), su, C Vitamini 300 mg / 100 ml (antioksidan) Ürün, 100 ml'sinde 800 mg bioflavonoid içerir.

Net ağırlık: 50 ml

Önerilen günlük alım miktarı: Günde üç kez 200 ml sıvıya (tercihen meyve suyu, nane çayı veya su) eritilmiş 15 damla (gün içinde tüketilmesi önerilen doz).

Depolama: Oda sıcaklığında, kuru bir yerde, küçük çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.

Dikkat: Gün içerisinde tüketilmesi tavsiye edilen porsiyon miktarını aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine (yerine) kullanılamaz. Ürün hamile kadınlar ve emziren anneler için kontrendikedir. İçeriğindeki maddelerden herhangi birine aşırı duyarlılık durumunda tüketmeyiniz. Narenciye alerjisi olan kişiler ürünü tükettikten sonra alerjik reaksiyonlar gösterebilir.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.