Propolis Tentürü (100ml)
Propolis Tentürü (100ml)
Propolis Tentürü (100ml)
Propolis Tentürü (100ml)

Propolis Tentürü (100ml)

Lymeherbs
LMB02
₺263,10
rating Okumak 4 incelemeler
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 4
Propolis, kovanı sterilize etmek, güçlendirmek ve korumak için kullanan arılar tarafından üretilir. Propolis, antimikrobiyal, antiviral, antifungal, antiprotozoal, antiinflamatuar, anestezik ve rejeneratif özelliklere sahiptir.

 

Propolis

Propolis, kovanı sterilize etmek, güçlendirmek ve korumak için kullanan arılar tarafından üretilir. Propolis, antimikrobiyal, antiviral, antifungal, antiprotozoal, antiinflamatuar, anestezik ve rejeneratif özelliklere sahiptir. Yaraların iyileşmesini hızlandırır ve cilt rahatsızlıklarını iyileştirir. Ayrıca propolis, kan basıncını düzenler, safra salgısını artırır ve karaciğeri detoksifiye eder. Propolis ayrıca solunum sistemi üzerinde de faydalı bir etkiye sahiptir. Grip ve soğuk algınlığının önlenmesinde kullanılır, iyileşmeyi hızlandırır ve bağışıklığı geliştirir.Lymeherbs

İçindekiler: Arı propolis% 30, etanol% 70

Önerilen günlük alım miktarı: 50 ml su veya süt ile seyreltilmiş 10-12 damla, yemeklerden önce yarım saat ile 1 saat arasında, günde 3 defa.

Net ağırlık: 100 ml

Depolama: Oda sıcaklığında, kapalı bir kutuda, doğrudan güneş ışığından uzakta, küçük çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayın.

Dikkat: Gün içinde tüketim için önerilen porsiyonları aşmayın. Ürün, çeşitli bir diyetin yerine kullanılamaz. Sağlıklı bir yaşam tarzı ve dengeli beslenme, sağlığı korumak için çok önemlidir. Bu ürün hamile ve emziren kadınlar tarafından kullanılamaz. Arı ürünlerine alerji olması durumunda alım yapmayınız. Gözlere uygulamayın.

Yeni
İncelemeleri filtrele
(4)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sıfırla

Świetny propolis
rating 10
2021-08-03
Anonymous
Bardzo dobry i skuteczny propolis. Smakowo pasuje nawet mojemu synowi. Podczas infekcji gardła użycie tego propolisu przyniosło bardzo szybka poprawę i powrót do zdrowia.
rating 10
2021-06-04
Anonymous
rating 10
2021-03-26
Grażka
rating 10
2020-09-02
Anonymous

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.