Eleuthero Root Organik 500mg, 250 kapsül View larger

Eleuthero 500mg, 250 kapsül

NOW05

New product

Eleuthero kökü strese karşı direnci uyarır ve bu nedenle stres ve baskı zamanlarında tonik olarak yaygın olarak kullanılır.

More details

TRY154

More info

Eleuthero Kökü

Lat. Eleutherococcus senticosus

 

Eleuthero kökü strese karşı direnci uyarır ve bu nedenle stres ve baskı zamanlarında tonik olarak yaygın olarak kullanılır. Ayrıca bağışıklık tepkisini güçlendirir ve destekler. Düzenli kullanımın canlılığı geri kazandığı, hafızayı geliştirdiği ve uzun ömürlülüğü artırdığı söylenir.

 

Now Foods ®

Şimdi Foods ® bir Amerikan diyet takviyesi üreticisi ve dağıtıcısıdır. Şirket 1948'den beri faaliyet göstermektedir ve piyasadaki liderlerden biridir. Now Foods ® ürünleri, İyi Üretim Uygulamaları'nın (GMP) en yüksek standartlarına göre üretilmektedir.Diyet takviyesi

İçindekiler: Eleuthero kökü (Eleutherococcus senticosus) tozu, sırlama maddesi - hidroksipropil metilselüloz.

Önerilen günlük porsiyondaki içerik (1 kapsül): Eleuthero kökü (Eleutherococcus senticosus) - 500 mg

Önerilen günlük alım miktarı: Günde 1 kapsül.

Net ağırlık: 250 kapsül

 

Depolama: Küçük çocukların ulaşamayacağı, kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

 

Dikkat: Gün içinde tüketim için önerilen porsiyonları aşmayın. Ürün sadece yetişkinlere yöneliktir. Hamile ve emziren kadınlar ile şeker hastalığı ve kalp damar hastalığı olan kişiler için tavsiye edilmez. Üç aylık tedaviden sonra, takviyeyi birkaç hafta kullanmayı bırakmanız önerilir. Sibirya Ginsengi, steroidler veya MAO inhibitörleri ile tedavi gören hastalar için önerilmez. Ürün, çeşitli bir diyetin yerine kullanılamaz. Sağlıklı bir yaşam tarzı ve dengeli beslenme, sağlığı korumak için çok önemlidir.

İncelemeler