Chia tohumları (200g)

Chia tohumları (200g)

AST03
₺57,14

Chia tohumları, İspanyol Salvia'nın (Letonya Salvia hispanica) adaçayı tohumlarıdır. Chia tohumları, olağanüstü beslenme ve sağlık yararları ile ünlüdür.

 

Chia tohumları

Chia tohumları, İspanyol Salvia'nın (Letonya Salvia hispanica) adaçayı tohumlarıdır. Chia tohumları, olağanüstü beslenme ve sağlık yararları ile ünlüdür. Chia tohumları proteinler, yağlar (omega-3, omega-6 yağ asitleri) ve lif içerir. Bu tohumlardaki yüksek omega-3 asit içeriği, beyin işlevini destekler, öğrenmeyi kolaylaştırır, hafızayı ve konsantrasyonu geliştirir. Ayrıca sindirim sistemini destekleyen, sindirimi iyileştiren ve bağırsak hareketliliğini uyaran yüksek miktarda lif içerirler. Bununla birlikte, bağırsaklarınızda ve diğer gastrointestinal hastalıklarda iltihaplı durumlarınız varsa, chia tohumu yememelisiniz. Ek olarak Chia tohumları, cildin yaşlanmasından sorumlu serbest radikallerle mücadele eden antioksidanlar içerir. Müsli, yoğurt, salata ve hamur işlerine bütün ve öğütülmüş tohumları ekleyebilirsiniz. Ayrıca suya veya meyve suyuna batırılabilir ve çorbalar için doğal bir koyulaştırıcı olarak kullanılabilirler.

Zielarnia Astron

Zielarnia Astron, kaliteli bitkisel ürünlerin Polonya distribütörüdür. Şirket, Polonya pazarında 15 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir. Ürünlerinin hammaddeleri özenle seçilmiş tedarikçiler için geldi. Tekliflerindeki bitkilerin çoğu vahşi hazırlanmış.

Malzemeler:   % 100 Chia tohumları

Net ağırlık:   200 g

Depolama:   Küçük çocukların erişemeyeceği kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.