Çörek otu tohumu (Nigella sativa) (100g)

Çörek otu tohumu (Nigella sativa) (100g)

AST07
Stokta yok
₺37,20

Çörek otu, güçlü antimikrobiyal, antiviral ve antifungal özelliklere sahiptir. Siyah nokta kullanımı, Candida mantarları dahil olmak üzere patojenlerin büyümesini engeller.

 

Çörek otu

Lat. Çörek otu

Çörek otu tohumları, interferon sentezini uyararak veya lenfosit ve makrofaj sayılarını artırarak bağışıklık sistemini güçlendiren 100'den fazla aktif madde içerir. Çörek otu, güçlü antimikrobiyal, antiviral ve antifungal özelliklere sahiptir. Siyah nokta kullanımı, Candida mantarları dahil olmak üzere patojenlerin büyümesini engeller. Çörek otu metabolizmasını destekler ve merkezi sinir sistemini rahatlatır. Ayrıca mideyi ve karaciğeri desteklerler. Kavurma tohumları lezzetini artırır ve tohumları tüketime uygun hale getirir.

Zielarnia Astron

Zielarnia Astron, kaliteli bitkisel ürünlerin Polonya distribütörüdür. Şirket, Polonya pazarında 15 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir. Ürünlerinin hammaddeleri özenle seçilmiş tedarikçiler için geldi. Tekliflerindeki bitkilerin çoğu vahşi hazırlanmış.

Malzemeler:   % 100 kavrulmuş çörek otu tohumu

Net ağırlık:   100 gram

Depolama:   Küçük çocukların ulaşamayacağı, kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.