Kudzu Kök kesimi (Nuherbs Co.) (453.5g)

Kudzu Kök kesimi (Nuherbs Co.) (453.5g)

NUHC04
Stokta yok
₺506,85

Kudzu kökü, Mycoplasma'ya karşı antibakteriyel ve anti-mikrobiyal aktiviteye sahiptir. Bitki ayrıca, özellikle beyinde ve merkezi sinir sisteminde anti-enflamatuar özelliklere sahiptir. Kudzu kökü, nöroproteksiyon, antioksidasyon ve antikanser özelliklerine sahiptir.

 

Kudzu Kökü

Lat. Pueraria lobata

 

Kudzu kökü, Mycoplasma'ya karşı antibakteriyel ve anti-mikrobiyal aktiviteye sahiptir. Bitki ayrıca, özellikle beyinde ve merkezi sinir sisteminde anti-enflamatuar özelliklere sahiptir. Kudzu kökü, nöroproteksiyon, antioksidasyon ve antikanser özelliklerine sahiptir. Merkezi sinir sistemini korur ve güçlendirir, ayrıca sinir hücrelerinin yenilenmesini uyarır.

Nuherbs Co.

Nuherbs Co., Çin bitkisel formülleri, toplu otlar, Çin Tıbbı malzemeleri ve diğer özel ürünler için laboratuarda test edilmiş yüksek kaliteli önde gelen bir Amerikan ithalatçısıdır. Nuherbs Co., Amerika pazarındaki en tanınmış Çin otları tedarikçisidir. Şirket 1979 yılından beri faaliyet göstermektedir.

 

Malzemeler: Pueraria lobata kök kesiği

Net ağırlık: 453,5 g

Depolama: Küçük çocukların ulaşamayacağı, kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.