Japon knotweed kesimi (Nuherbs Co.) (453.5g)

Japon knotweed kesimi (Nuherbs Co.) (453.5g)

NUHC06
Stokta yok
₺506,85

Japon knotweed (Polygonum cuspidatum) bağışıklık sistemini uyarır ve düzenler. Bitki ayrıca iltihap önleyici özelliklere sahiptir. Polygonum cuspidatum'un aktif maddeleri kan-beyin bariyerini geçer ve merkezi sinir sistemini etkiler ve burada Borrelia bakterisine karşı etki gösterir.

 

Japon knotweed

Lat. Polygonum cuspidatum

Çince adı: Hu Zhang

Japon knotweed (Polygonum cuspidatum) bağışıklık sistemini uyarır ve düzenler. Bitki ayrıca iltihap önleyici özelliklere sahiptir. Polygonum cuspidatum'un aktif maddeleri kan-beyin bariyerini geçer ve merkezi sinir sistemini etkiler ve burada Borrelia bakterisine karşı etki gösterir. Bitki, beyni özellikle enflamatuar hasardan, mikrobiyal endotoksinlerden ve bakteriyel enfeksiyonlardan korur. Japon knotweed, nöroborelyoz tedavisinde diğerleri arasında kullanılır.

Nuherbs Co.

Nuherbs Co., Çin bitkisel formülleri, toplu otlar, Çin Tıbbı malzemeleri ve diğer özel ürünler için laboratuarda test edilmiş yüksek kaliteli bir Amerikan ithalatçısıdır. Nuherbs Co., Amerika pazarındaki en tanınmış Çin otları tedarikçisidir. Şirket 1979 yılından beri faaliyet göstermektedir.

İçindekiler: Polygonum cuspidatum root (rizom)

Net ağırlık: 453,5 g

Depolama: Küçük çocukların ulaşamayacağı, kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.