Manolya kabuğu kesimi (Nuherbs Co.) (453.5g)

Manolya kabuğu kesimi (Nuherbs Co.) (453.5g)

NUHC07
Stokta yok
₺864,30
rating İncelemeyi okuyun
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 1

Manolya kabuğu nöroborelyoz semptomları (felç, parezi, depresyon, anksiyete, akut stres, anksiyete, hafıza problemleri) ve Lyme artrit semptomlarının (osteoartrit, artralji) tedavisinde kullanılmaktadır.

 

Manolya kabuğu

Lat. Manolya officinalis

Çince adı: Hou Po

Manolya kabuğu nöroborelyoz semptomları (felç, parezi, depresyon, anksiyete, akut stres, anksiyete, hafıza problemleri) ve Lyme artrit semptomlarının (osteoartrit, artralji) tedavisinde kullanılmaktadır. Kemik eklemi ve sinir sistemi iltihabına katkıda bulunan proinflamatuar interlökinleri inhibe eder. Manolya kabuğu ayrıca güçlü anksiyolitik ve antidepresan özelliklere sahiptir.

Nuherbs Co.

Nuherbs Co., Çin bitkisel formülleri, toplu otlar, Çin Tıbbı malzemeleri ve diğer özel ürünler için laboratuarda test edilmiş yüksek kaliteli bir Amerikan ithalatçısıdır. Nuherbs Co., Amerika pazarındaki en tanınmış Çin otları tedarikçisidir. Şirket 1979 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Malzemeler: Magnolia officinalis kabuğu

Net ağırlık: 453,5 g

Depolama: Küçük çocukların ulaşamayacağı, kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

Yeni
rating 10
2021-01-20
a9408703@hotmail.com\r\nVersand erfolgt immer rasch, die Tinkturen sind sehr gut eingepackt, damit es zu keinen Beschädigungen kommt. Ich bin sehr zufrieden und bestelle oft.\r\n

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.