Önleme Karışımı (100 ml)

LMM04

New product

Önleme Karışımı tentürü, şu bitkilerin karışımından yapılan macerate içeren yüksek kaliteli bir gıda takviyesidir: Sibirya ginsengi, membranöz Astragalus, Cordyceps, Rhodiola rosea ve Meyan kökü.

More details

rating Okumak 5 yorumlar
Ortalama puanı: 9.8/10 İnceleme sayısı: 5

TRY186

More info

Önleme Karışımı

 

Önleme Karışımı tentürü, bir karışımdan yapılan macerate içeren yüksek kaliteli bir gıda takviyesidir.   şu otlar: Sibirya ginsengi, membranöz Astragalus, Cordyceps, Rhodiola rosea   ve Meyan kökü.   Hazırlık, artan viral enfeksiyon dönemlerinde bağışıklık sistemini güçlendirmek için tasarlanmıştır.


Lymeherbs

 
Diyet takviyesi


İçindekiler: Sibirya ginsengi ( Eleutherococcus senticosus ) kökü, Astragalus membranaceus kökü, Cordyceps sinensis, Rhodiola rosea kökü, Meyan kökü ( Glycyrrhiza glabra ) kökü, organik alkol (% 50), damıtılmış su.

 

Kuru ot / adet oranı: 1: 5

20 gr hammaddeden 100 ml tentür yapılmıştır.

 

Önerilen günlük alım miktarı:   Günde 3 defa 22 damla alın.

 

Net ağırlık: 100 ml

 

Depolama: Ürünü oda sıcaklığında, kuru bir yerde, küçük çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayın.

 

Dikkat: Gün içinde önerilen tüketim miktarını aşmayınız. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine kullanılamaz. Ürün hamile ve emziren kadınlar için tavsiye edilmez.

 

İncelemeler

İncelemeleri filtrele
(5)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sıfırla

rating
Decent product
Without having too much knowledge in this regard, it seemed a very good product to me so that I recommended it to people.
rating
ottimo prodotto
soddisfatto
rating
rating
rating