CV Formül 1 (100 ml)

LMM01

New product

CV1 Formül tentürü, şu bitkilerin karışımından yapılan macerate içeren yüksek kaliteli bir gıda takviyesidir: Çin takke, Isatis tinctoria, Kudzu ve Meyan kökü.

More details

rating İncelemeyi okuyun
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 1

TRY157

More info

CV1 Formülü

CV1 Formül tentürü, şu bitkilerin karışımından yapılan macerate içeren yüksek kaliteli bir gıda takviyesidir: Çin takke, Isatis tinctoria, Kudzu ve Meyan kökü. Hazırlık CV1 Formülü, CV2 Formülü, CV3 Formülü satırının bir parçasıdır. Hazırlık, viral enfeksiyonların arttığı dönemlerde bağışıklık sistemini güçlendirmek için önerilir. Bitki karışımı, antiviral özelliklere sahiptir.


Lymeherbs

 
Diyet takviyesi


İçindekiler: Çin takke ( Scutellaria baicalensis ) kökü, Isatis tinctoria   kök, Kudzu ( Pueraria lobata ) kökü, Meyan kökü ( Glycyrrhiza glabra ) kökü, organik alkol (% 50), damıtılmış su.

Kuru ot / adet oranı: 1: 5

20 gr hammaddeden 100 ml tentür yapılmıştır.

Önerilen günlük alım miktarı:   Günde 3 defa 22 damla alın.

Net ağırlık: 100 ml

Depolama: Ürünü oda sıcaklığında, kuru bir yerde, küçük çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayın.

Dikkat: Gün içinde önerilen tüketim miktarını aşmayınız. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine kullanılamaz. Ürün hamile ve emziren kadınlar için tavsiye edilmez.

İncelemeler

rating
CV Formule 1 (100 ml)
Bonjour, rnJe recommande vivement les produits de "Lymeherbs". La livraison était très rapide vers la France, et l'emballage des produits était parfait. Cordialement, Thierry Gschwind