ProbioBalance, Bifidobacterium Forte Balance 20 mld., 60 sebze kapağı.

ProbioBalance, Bifidobacterium Forte Balance 20 mld., 60 sebze kapağı.

Aliness
ALI41
₺711,75
rating İncelemeyi okuyun
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 1
ProbioBalance Bifidobacterium FORTE Balance besin takviyesi, her kapsülde 20 milyar probiyotik bakteri içerir.

 

ProbioBalance

ProbioBalance Bifidobacterium FORTE Balance besin takviyesi, her kapsülde 20 milyar probiyotik bakteri içerir. Bakterilerin midenin asidik ortamından güvenli bir şekilde geçerek biyolojik aktivitesini sergileyecekleri bağırsaklara sağlam bir şekilde ulaşmasını sağlayan etkili bir bariyer sağlayan çift lipid tabakası ile kaplıdır.

MedicaLine

MedicaLine, 2007'den beri yerel piyasada faaliyet gösteren Polonyalı ilaç ve gıda takviyeleri üreticisidir. MedicaLine, gıda takviyeleri markası Aness'in sahibidir. Aness marka ürünler, aktif maddelerin hızlı ve yüksek düzeyde emilimi ile karakterize edilen doğal bileşikler içerir. Sundukları vitaminler, glutensiz diyet yapanların yanı sıra alerjisi ve laktoz intoleransı olan kişiler tarafından da kullanılabilir.

Diyet takviyesi

İçindekiler: Bifidobacterium breve BR03, Bifidobacterium animalis lactis BS01, ifidobacterium bifidum BB01, Bifidobacterium infantis BI02, Bifidobacterium longum BL03, bakteri kabuğu: yağ asitlerinin gliserin esterleri, kapsül kabuğu (bağlayıcı madde: hidroksipropil metilselüloz).

Önerilen günlük alım miktarı: Yemeklerle birlikte günde 1-2 kapsül.

Net ağırlık: 60 Bitkisel kapsül

Depolama: Işıktan koruyun, oda sıcaklığında, küçük çocukların erişemeyeceği kuru bir yerde saklayın.

Dikkat: Gün içerisinde önerilen günlük porsiyon miktarını aşmayın. Bu ürün hamile veya emzikli kadınlar tarafından kullanılamaz. Bu ürün, çeşitli bir diyetin yerine kullanılamaz.


Yeni
Fajnie
rating 10
2023-11-27
Irene TT
Swietnie produkt

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.