Permealin (20 poşet)

Permealin (20 poşet)

PileJe
MED04
₺569,63

Permealine Integral, L-glutamin, inulin, A vitamini ve çinko bakımından zengin bir besin takviyesidir. Bağırsak mukozasının yenilenmesini destekler ve işleyişini iyileştirir.

 

Permealin

 

Permealin, L-glutamin, inülin, A vitamini ve çinko açısından zengin bir besin takviyesidir. Bağırsak mukozasının yenilenmesini destekler ve işleyişini iyileştirir. Permealin Integral, bağışıklık sisteminin ve mukoza zarının düzgün çalışmasına katkıda bulunur ve hücreleri oksidatif strese karşı korur.

 

Permealin ile takviye aşağıdakiler için önerilir:

 

  • kronik dysbiosis durumları,
  • sızdıran bağırsak sendromu ile ilişkili alerji ve gastrointestinal intolerans.

 

 

Bilimsel bir temelde geliştirilen diyet takviyesi.

 

PiLeJe

 

Groupe PiLeJe, 1991 yılında kurulmuş bir Fransız şirketidir. PiLeJe, sadece insan vücudunun günlük ihtiyaçları ile uyumlu ve gastrointestinal sistemin optimal bir şekilde asimilasyonu ile karakterize edilen dozlarda doğal kaynaklı ürünler sunmaktadır.

 

İçindekiler: İnülin, dekstrin, L-glutamin, doğal portakal aroması, yeşil çay özü, Camellia sinensis (yapraklar), maltodekstrin (taşıyıcı), A vitamini (beta karoten), sitrik asit (asitlik düzenleyici), çinko glukonat, Stevia özü rebaudiana yaprakları (tatlandırıcı).

 

Net ağırlık: 90 g - 20 poşet

 

Kullanım: Poşeti bir bardak su (150 ml) içinde eritin ve günde bir kez alın veya poşetin içeriğini iki ana öğün olmak üzere iki doza bölün. Takviye süresi 14 gündür. Tedavinin tekrarlanması tavsiye edilir.

 

Depolama: Küçük çocukların ulaşamayacağı, kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

 

Dikkat: Gün içinde tüketim için önerilen porsiyonları aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin ikamesi (ikamesi) olarak kullanılamaz.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.