Sarsaparilla (Smilax) tozu (500g)

Sarsaparilla (Smilax) tozu (500g)

PFP07
Stokta yok
₺797,30
rating Okumak 2 incelemeler
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 2

Sarsaparilla (Smilax), ölü spiroketler ve diğer ko-enfeksiyonlar tarafından salınan kandaki endotoksinleri bağlama yeteneğine sahiptir.

 

Sarsaparilla / Smilax

Lat. Smilax glabra

Çince adı: Tu Fu Ling

 

 

Sarsaparilla (Smilax), ölü spiroketler ve diğer ko-enfeksiyonlar tarafından salınan kandaki endotoksinleri bağlama yeteneğine sahiptir. Bu özelliğinden dolayı bitki, Herxheimer reaksiyonunun gücünü azaltmak için kullanılır. Sarsaparilla ayrıca diğer şifalı otların ve ilaçların biyoyararlanımını artırır ve bir antioksidan görevi görür. Ek olarak, bitki antiromatizmal ve analjezik özelliklere sahiptir ve yorgunluk durumunu azaltır.

 

Erik Çiçeği Markası ®

 

Plum Flower® markalı ürünler, Mayway Corp tarafından üretilen yüksek kaliteli bitkilerdir. Mayway, 1969'dan beri geleneksel Çin tıbbının ithalatı ve dağıtımını yapan bir aile şirketidir. Şirketin iyi üretim uygulamaları sertifikası (GMP) vardır ve ürünleri kükürt içermez. bitkilerin kalitesini etkileyen dioksit. Yüksek saflıktaki ürünler kalite kontrol ve laboratuar testlerine tabi tutulur. Plum Flower® markası Stephen Buhner tarafından önerilen markalardan biridir.

 

İçindekiler: Smilax glabra kökü tozu

 

Net ağırlık: 500 g

 

Depolama: Küçük çocukların ulaşamayacağı, kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

 

 

Yeni
Sarsaparilla
rating 10
2022-03-26
Mariana
Very good
rating 10
2021-05-04
Beata

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.