Zerdeçal (Curcumae longae) tozu (100g)

Zerdeçal (Curcumae longae) tozu (100g)

Flos
FLS03
Stokta yok
₺28,14
rating İncelemeyi okuyun
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 1

Zerdeçal, güçlü antibakteriyel ve antifungal özelliklere sahiptir. Ayrıca antiinflamatuar, antioksidan, temizleyici, idrar söktürücü, hepatoprotektif, antikanser ve antimutajenik özelliklere sahiptir.

 

Zerdeçal

Lat. Curcumae longae

 

Zerdeçal, güçlü antibakteriyel ve antifungal özelliklere sahiptir. Ayrıca antiinflamatuar, antioksidan, temizleyici, idrar söktürücü, hepatoprotektif, antikanser ve antimutajenik özelliklere sahiptir. Dr. Rozanski, içerdiği yüksek fitokid maddesi nedeniyle Lyme hastalığının tedavisi için protokolünde Zerdeçal köksapının kullanılmasını önermektedir.

 

Flos ®

 

Zakład Konfekcjonowania Ziół "Flos", 1988 yılında kurulmuş, Polonya'da bitkisel profili olan önde gelen ilaç şirketlerinden biridir. Ürün yelpazesinde kurutulmuş otlar, bitkisel ilaçlar, diyet takviyeleri, bitkisel kozmetikler ve tıbbi ürünler bulunmaktadır. Şirket, GMP (İyi Üretim Uygulamaları - İyi Üretim Uygulamaları İlkeleri) ve GLP (İyi Laboratuvar Uygulamaları - İyi Laboratuvar Uygulamaları) standartlarını karşılar.

 

Malzemeler: Curcumae longae, rizom

 

Net ağırlık: 100 g

 

Depolama: Küçük çocukların ulaşamayacağı, kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

 

 

 

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.