Cordyceps Organik 200g (MycoNutri)

Cordyceps Organik 200g (MycoNutri)

MNU01
Stokta yok
₺1.074,15

Cordyceps'in immünomodülatör, antiinflamatuar, antibakteriyel ve antifungal özellikleri vardır.

 

Kordiseps

Ophiocordyceps sinensis / Cordyceps militaris

 

 

Cordyceps'in immünomodülatör, antiinflamatuar, antibakteriyel ve antifungal özellikleri vardır. Kordiseps ayrıca sinir sistemini, solunum sistemini, karaciğeri, böbrekleri ve kalbi korur ve güçlendirir. Ek, öncelikle bağışıklık sistemi bozukluklarının tedavisinde kullanılır.

    

MycoNutri Ltd

MycoNutri Ltd, yüksek kaliteli organik sertifikalı tıbbi mantarlar sunan bir İngiliz şirketidir.

 

Malzemeler:   Organik Ophiocoryceps sinensis (fermente miselyal biyokütle), organik Cordyceps militaris (konsantre sıcak su özütü), hipromelloz (bitki selülozu).

 

% 0,3 cordycepin içerir.Önerilen günlük porsiyondaki içerik (3 g): Organik Ophiocoryceps sinensis (fermentedmycelial biyokütle) - 2,1 g; Organik Cordyceps militaris (konsantre sıcak su özü) - 900 mg

 

Önerilen günlük alım miktarı: Besin takviyesi olarak yiyecek veya içeceğe günlük 1-3 g ekleyin (bir seviye 5 ml çay kaşığı = 3 g)

 

Net ağırlık: 200 g

 

Depolama: Küçük çocukların ulaşamayacağı, kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

 

Dikkat: Gün içinde tüketim için önerilen porsiyonları aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli diyetlerin ikamesi (ikamesi) olarak kullanılamaz. Hamile ve emziren kadınlar için tavsiye edilmez.

 

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.