Bicaps Curcumin 60 kapaklar

Bicaps Curcumin 60 kapaklar

FM30
₺592,50

Besin takviyesi BICAPS® CURCUMIN, herhangi bir katkı maddesi içermeyen 1 kapsülde 380 mg Hint kurkumin ve 4,75 mg Hint piperini içerir.

 

BICAPS® CURCUMIN

 

 

Besin takviyesi BICAPS® CURCUMIN, herhangi bir katkı maddesi içermeyen 1 kapsülde 380 mg Hint kurkumin ve 4,75 mg Hint piperini içerir . Curcumin, güçlü antibakteriyel, antiviral ve antifungal özelliklere sahip zerdeçalın aktif bileşiğidir. Kurkumin ayrıca antitümör aktivitesine sahiptir. Ayrıca beynin işleyişini iyileştirir, bağışıklığı geliştirir, kalbi ve karaciğeri güçlendirir. Kurkumin ayrıca eklem ağrısı ve sindirim rahatsızlıklarının tedavisinde de kullanılmaktadır. Curcumin tek başına zayıf bir şekilde emilir, ancak piperin biyoyararlanımını artırır. Bu nedenle, ek Hint piperini ile zenginleştirilmiştir.

BICAPS® CURCUMIN, genetiği değiştirilmemiş (GM olmayan) hammaddelerden üretilmiştir. Diyet takviyesi BICAPS® CURCUMIN, hacim artırıcılar, koruyucular, renklendirici maddeler veya tatlandırıcılar içermez.

 

 

FORMEDS Sp. z oo

 

FORMEDS Sp. z oo, koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı eklenmemiş saf toz formunda diyet takviyeleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Doğal, etkili ve güvenli ürünler sunar. Tüm üretim süreci HACCP sistemine uygundur. Ürünlerinin üretiminde kullanılan hammaddeler saygın Avrupalı tedarikçilerden temin edilmektedir.

 

Diyet takviyesi

Malzemeler:   zerdeçal özü (Curcuma longa L.% 95 curcumin içerir), karabiber özü (Piper nigrum% 95 piperin içerir), pullulan (kapsül kabuğu).

 

Günlük doz (1 kapsül) şunları içerir:

  • Zerdeçal özü - 400 mg,

Hint zerdeçal dahil - 380 mg,

  • Karabiber özü - 5 mg

Hint piperini dahil -4,75 mg.

 

Net ağırlık:   24,3 g -   60 kapsül

 

Nasıl kullanılır: stosować 1 kapsułkę 1 raz dziennie w trakcie posiłku.

 

Depolama:   Küçük çocukların ulaşamayacağı kuru bir yerde oda sıcaklığında saklanan ışıktan koruyun.

 

Dikkat:   Gün içinde tüketmek için önerilen günlük porsiyonları aşmayın. Ürün hamile ve emziren kadınlar için tavsiye edilmez. Ürün, çeşitli diyetlerin yerine kullanılmamalıdır.

 

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.