Organik Çinko Trio 15 mg, 100 tablet

Organik Çinko Trio 15 mg, 100 tablet

ALI13
₺174,20
rating Okumak 5 incelemeler
Ortalama puanı: 9.8/10 İnceleme sayısı: 5

Besin takviyesi, yüksek biyoyararlanım ile karakterize edilen üç organik çinko formu içerir: çinko sitrat, çinko glukonat ve çinko pikolinat.

 

Organik Çinko Trio 15 mg

Besin takviyesi, yüksek biyoyararlanım ile karakterize edilen üç organik çinko formu içerir: çinko sitrat, çinko glukonat ve çinko pikolinat. Her çinko formunun içeriği 1/3 çinko iyonu olarak hesaplanır.

Çinko, vücudun düzgün çalışması için gerekli olan en önemli mikro besinlerden biridir. T lenfositlerin gelişimine katılarak bağışıklık sisteminin düzgün çalışmasını destekler. Çinko, karbonhidratların düzgün metabolizmasını sürdürmek için gereklidir. Ayrıca entelektüel yetenekleri geliştirir, bunamayı önler ve depresyon tedavisini destekler. Ek olarak çinko, hücreleri serbest radikal hasarından korur.

MedicaLine

MedicaLine, 2007'den beri yerel pazarda faaliyet gösteren Polonyalı ilaç ve gıda takviyeleri üreticisidir. MedicaLine, gıda takviyeleri markası Aliness'in sahibidir. Aliness markalı ürünler, aktif maddelerin hızlı ve yüksek düzeyde emilimi ile karakterize edilen doğal bileşikler içerir. Sundukları vitaminler, glütensiz diyet uygulayanların yanı sıra alerjisi ve laktoz intoleransı olan kişiler tarafından da kullanılabilir.

 

Diyet takviyesi

Malzemeler:   hacim arttırıcı ajan - kalsiyum fosfat, mikrokristalin selüloz, akasya lifi, çinko (çinko sitrat, çinko glukonat, çinko pikolinat), topaklanmayı önleyici ajan: silikon dioksit.

 

Önerilen günlük porsiyondaki içerik (1 kapsül) (% RWS-Referans günlük alım): Çinko (sitrat, glukonat, pikolinat) - 15 mg (*% 150)

 

Önerilen günlük alım miktarı:   Yemek sırasında günde 1 tablet.

Net ağırlık: 100 tablet

Depolama:   Işıktan koruyun, oda sıcaklığında, küçük çocukların erişemeyeceği kuru bir yerde saklayın.

 

Dikkat:   Gün içinde önerilen günlük porsiyon miktarını aşmayın. Bu ürün hamile veya emziren kadınlar tarafından kullanılamaz. Bu ürün, çeşitli diyetlerin yerine kullanılamaz.

Yeni
İncelemeleri filtrele
(5)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sıfırla

Zinc
rating 10
2023-10-27
Sylva
A coupler avec la vit C pour augmenter son immunité
I
rating 10
2023-08-07
Stina
I
Zinc
rating 10
2023-07-28
Sylva
Formule trio appréciable
bon produit
rating 9
2022-02-24
mary93
super digeste
Immunité
rating 10
2021-07-13
Anonymous
Bon produit, dosage intérressant.\r\n

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.