Selenium Select® L-selenometiyonin 200µg, 100...

Selenium Select® L-selenometiyonin 200µg, 100 tablet

Aliness
ALI14
₺224,25
rating Okumak 4 incelemeler
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 4

Selenyum bağışıklık sisteminin işleyişini güçlendirir. Selenyumun uygun seviyeye eklenmesi, vücudu patojenlere karşı koruyan antikorların, makrofajların ve lenfositlerin üretimini artırır.

 

Selenium Select® L-selenometiyonin 200µg

Selenyum bağışıklık sisteminin işleyişini güçlendirir. Selenyumun uygun seviyeye eklenmesi, vücudu patojenlere karşı koruyan antikorların, makrofajların ve lenfositlerin üretimini artırır. Selenyum ayrıca organizmayı serbest radikallere karşı korur ve iltihap önleyici özelliklere sahiptir. Zararlı ağır metallerin vücuttan atılmasına yardımcı olur ve iltihaplanmayı, özellikle romatoid otoimmüniteyi önleyen prostaglandinlerin üretimine katılır. Ayrıca Selenium dolaşım sistemini destekler.

MedicaLine

MedicaLine, 2007'den beri yerel pazarda faaliyet gösteren Polonyalı ilaç ve gıda takviyeleri üreticisidir. MedicaLine, gıda takviyeleri markası Aliness'in sahibidir. Aliness markalı ürünler, aktif maddelerin hızlı ve yüksek düzeyde emilimi ile karakterize edilen doğal bileşikler içerir. Sundukları vitaminler, glütensiz diyet uygulayanların yanı sıra alerjisi ve laktoz intoleransı olan kişiler tarafından da kullanılabilir.

 

Diyet takviyesi

Malzemeler:   hacim artırıcı: kalsiyum fosfatlar, selenyum (L-selenometiyonin - Selenium Select®), topaklanmayı önleyici ajan: silikon dioksit.

 

Önerilen günlük porsiyondaki içerik (1 kapsül) (% RWS-Referans günlük alım): Selenyum (L selenometiyonin- SeleniumSelect®) - 200 µg (% 364)

 

Önerilen günlük alım miktarı:   Yemek sırasında günde 1 tablet.

Net ağırlık: 100 tablet

Depolama:   Işıktan koruyun, oda sıcaklığında, küçük çocukların erişemeyeceği kuru bir yerde saklayın.

 

Dikkat:   Gün içinde önerilen günlük porsiyon miktarını aşmayın. Bu ürün hamile veya emziren kadınlar tarafından kullanılamaz. Bu ürün, çeşitli diyetlerin yerine kullanılamaz.

Yeni
İncelemeleri filtrele
(4)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sıfırla

rating 10
2021-10-25
Anonymous
rating 10
2021-07-24
Anonymous
rating 10
2021-07-24
Anonymous
rating 10
2020-09-08
Anonymous

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.