Copper Trio 2.5 mg, 100 tablet

Copper Trio 2.5 mg, 100 tablet

ALI16
₺198,75
rating İncelemeyi okuyun
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 1

Besin takviyesi şunları içerir: sitrat, glukonat ve bakır sülfat - bu formlar yüksek biyoyararlanım ile karakterize edilir.

 

Copper Trio 2.5 mg

Besin takviyesi şunları içerir: sitrat, glukonat ve bakır sülfat - bu formlar yüksek biyoyararlanım ile karakterize edilir. Her bakır formunun içeriği 1/3 bakır iyonu olarak hesaplanır.

Bakır, hemoglobinin sentezi için gereklidir ve demir ile birlikte, hipoksi sinir dokularına duyarlı olanlar da dahil olmak üzere, oksijenin hücrelere taşınmasında rol oynar. Bu element beyni ve sinir uyarılarının iletimini ve ayrıca nörotransmiterlerin seviyesini etkiler. Bakır bağışıklığı artırır ve vücudu serbest radikallere karşı korur.

 

MedicaLine

MedicaLine, 2007'den beri yerel pazarda faaliyet gösteren Polonyalı ilaç ve gıda takviyeleri üreticisidir. MedicaLine, gıda takviyeleri markası Aliness'in sahibidir. Aliness markalı ürünler, aktif maddelerin hızlı ve yüksek düzeyde emilimi ile karakterize edilen doğal bileşikler içerir. Sundukları vitaminler, glütensiz diyet uygulayanların yanı sıra alerjisi ve laktoz intoleransı olan kişiler tarafından da kullanılabilir.

 

Diyet takviyesi

Malzemeler:   hacim arttırıcı ajan - kalsiyum fosfat, mikrokristalin selüloz, akasya lifi, bakır (bakır sitrat, bakır glukonat, bakır sülfat), topaklanmayı önleyici ajan: silikon dioksit.

 

Önerilen günlük porsiyondaki içerik (1 kapsül) (% RWS-Referans günlük alım): Bakır (sitrat, glukonat, sülfat) - 2,5 mg (*% 250)

 

Önerilen günlük alım miktarı:   Yemek sırasında günde 1 tablet.

Net ağırlık: 100 tablet

Depolama:   Işıktan koruyun, oda sıcaklığında, küçük çocukların erişemeyeceği kuru bir yerde saklayın.

 

Dikkat:   Gün içinde önerilen günlük porsiyon miktarını aşmayın. Bu ürün hamile veya emziren kadınlar tarafından kullanılamaz. Bu ürün, çeşitli diyetlerin yerine kullanılamaz.

 

 

 

 

Yeni
Great!!!
rating 10
2022-08-23
If You Step On Me I Sing ;-)
Nice price/quality

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.